Rüyada Kar Görmek Ne Demek? Kar Görülen Rüyalarının Anlamı Nedir?

0
Advertisement

Rüyada kar görmek. Rüyada yağan kar görmek, kişinin üstüne kar yağması, kar topu oynamak, kirlenmiş kar görmek anlam ve yorumları.

Rüyada kar görmek

Rüya süresince kar görmek, genellikle iyi durumlara yorulan bir rüya biçimidir. Rüyasında kar gören kişinin hayatında iyi bir olay yaşanacağına, kendisini sevindirecek bir haber alacağına ya da bir hastalığı varsa o hastalığından kurtulacağına işaret edilir. Rüyada görülen kar, rüya içerisinde karın ne duruma görüldüğüne ya da hangi mevsimde karın yağdığı görüldüğüne göre değişik biçimlerde yorumlanabilmektedir.

Kış mevsiminde yağan karın görülmesi :

Karın normal mevsiminde yani kış mevsiminde yağdığı görülmesi, rüya sahibinin sevineceği durumlar yaşayacağına ve hayatında pozitif durumların meydana geleceğine yorumlanmaktadır. Eğer ki bu kişinin hayatında düşman olarak gösterebileceği bir kimse varsa, rüya sahibinin düşman olarak nitelendirdiği bu kişiyi alt edeceği söylenir.

Yaz mevsiminde ya da bahar mevsiminde yağan karın görülmesi :

Rüyasında olmayacak bir şeyi görüp yaz mevsiminde kar yağdığını gören kişinin rüyası çok da olumlu olarak yorumlanamamaktadır. Rüya sahibinin bu rüya sonrası hasta olabileceği, kendisi hasta olmasa bile sevdiği bir yakınının hasta olabileceği, kafasında önceden planladığı ve yapmak istediği yolculukların iptal olacağı ve de kişinin maddi bir gelir beklediği yerden beklediği maddi kaynağı alamayacağı söylenir. Eğer ki rüyada görülen bu kar rüya sahibine ya da rüyasında gördüğü kişilere zarar vermiyorsa ya da yağdıktan kısa bir süre sonra eriyorsa, bu rüya da çekilen bir takım sıkıntıların kısa bir süre içerisinde geçeceğine delalet gösterilmektedir.

Rüyada Kar Görmek

Kaynak : pixabay.com

Rüya sahibinin üzerine kar yağması :

Rüyada, kar yağışı rüyayı gören kişinin üzerine şeklinde gerçekleşiyorsa bu kişinin hukuğa aykırı bir suç işleyip hapis cezasına çarptırılacağı söylenmektedir. Eğer ki bu kişi gerçek hayatta zaten tutuklu bir mahkumsa ve rüyasında üzerine kar yağdıktan sonra bu karları temizlediğini görüyorsa, bu tutukluluğunun kısa sürede sona ereceğine işaret gösterilmektedir.

Rüyada kar topu oynamak :

Rüyasında kar topu oyunu oynadığını gören kişinin, sosyalleşmek ve ruhen biraz daha rahatlamak amacıyla sosyal çevresiyle birlikte yeni ve eğlenceli aktiviteler yapmaya ihtiyacını olduğunu göstermektedir. Kişinin gerçek hayatta arkadaşlarıyla biraz eğlenmesi gerekliliğinin üzerinde durulur. Bunun dışında yine rüya sahibinin yakın arkadaşlarıyla arasında bir rekabet gerçekleşeceğinin sinyalleri olarak da yorumlanmaktadır.

Advertisement
Rüyada kirlenmiş kar görmek :

Rüya sahibinin bu rüyayı gördükten sonra gerçek hayatında çok da hoşuna gitmeyen bir durumla karşılaşacağı söylenmektedir. Hayatında bir şeylerin tepetaklak olacağı, işlerinin ters gideceği, çektiği sıkıntıların ve streslerin artacağı. Başına yeni dertler alacağı ve bu dertlerden dolayı da hayatında yeni huzursuzlukların oluşacağı söylenmektedir. Bunun dışında yeni işe girecekse bu işinde rahat edemeyeceği. Hayatındaki bir kişinin de onun sıkıntılarına yeni bir sıkıntı ekleyip yersiz problemler çıkartacağı rivayet edilir.

Rüyada karda yürümek :

Rüya sahibinin gerçek hayatında hayal ettiği ve sahip olmadığı çok istediği her neyse ona ulaşması için çok az zamanının kaldığı ve engellerin neredeyse hepsini yıkabildiği söylenmektedir. Hayatında rüyadan sonraki kısımda el attığı şeylerde aralıksız başarı yakalayacağı, işlerinin ve özel yaşamının çok iyi yerlere geleceği ve herhangi bir sağlık sorunu varsa bunun kısa sürede geçeceğine delalet gösterilmektedir.

Rüyada Kar Görmek

Kaynak : pixabay.com

Rüyada kar birikintisi görmek :

Kişinin rüyasında bir alanda çok büyük kar birikintileri görmesinin, çalışma hayatında kendisini çok zor günlerin beklediği durumuna işaret olması söylenmektedir. Rüyadaki kar yığını ne kadar büyükse gerçek hayatta karşılaşılacak sıkıntılar da aynı oranda büyüktür.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply