Akbank Bireysel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Online Kredi Başvurusu

2
Advertisement

Akbank İhtiyaç Kredisi hakkında bilmeniz gereken her şey! Şubeye gitmeden, belgesiz ve imzasız kredi başvurusu yapma imkanları. İnternetten, SMS ile ve ATM’den kredi başvurusunun detayları burada.

Akbank Bireysel Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın bankalarından birisi olan Akbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunuz bir kaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik alışverişinden, tatile, evlilikten, eğitim ihtiyaçlarınıza kadar dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredilerine aşağıdaki yöntemlerden birini tercih ederek kolayca başvurun.

İhtiyaç kredisi arayışında olanlar için hızlı ve pratik bir çözüm sunan Akbank İhtiyaç Kredisi, pek çok avantajlı özelliği ile dikkat çekiyor. Şubeye gitmeden, belgesiz ve imzasız olarak internet üzerinden anında kredi kullanma imkanı sağlayan bu hizmet hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

İnternet Üzerinden Hızlı Başvuru:

 • Web Kredi: Akbank müşterisi olup olmamanız fark etmeksizin, kredi başvurunuzu internet üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Başvurunuzun cevabı anında cep telefonunuza gelmektedir.
 • Başvuru Adresi: Hemen başvuru yapmak için Akbank’ın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefon ve SMS İle Başvuru:

 • Kredi Ekspres Hattı: Akbank uzmanları, bütçenize uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri hakkında sizi bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak için sizi arayabilir.
 • Telefon Şubesi: 444 25 25 numaralı telefonu arayarak, 4 ve ardından 2’yi tuşlayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • SMS Kredi: “KREDI” yazıp, TC Kimlik Numaranız ve doğum tarihinizi günayıl formatında 4425’e SMS olarak göndererek başvuru yapabilirsiniz. (Örnek: KREDI 12345678901 01011980)

ATM Üzerinden Başvuru:

 • Akbank müşterisi olmasanız dahi, ATM’lerden 7/24 kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kart Kullanarak: ATM’de kartınızı kullanarak ya da diğer banka kartları ile kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Kart Kullanmadan: ATM’de giriş tuşuna basarak, vatandaşlık numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Şubelerden Başvuru:

 • Dilediğiniz Akbank şubesinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeler, özellikle 50.000 TL’nin üzerindeki kredi talepleriniz için başvuru yapabileceğiniz yerlerdir.

Önemli Bilgiler:

 • SMS Kredi ile yapılan başvurularda maksimum kredi tutarı 50.000 TL ve maksimum vade 36 aydır. Daha yüksek tutarlar için şubelere başvurulması gerekmektedir.
 • ATM’lerden en fazla 10.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu bilgiler, Akbank İhtiyaç Kredisi hakkında genel bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Kredi başvurusu yapmadan önce detaylı bilgi almak ve bütçenize en uygun kredi seçeneklerini öğrenmek için Akbank’ın resmi iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


2 yorum

 1. cevdet kahya on

  ben işe yeni başladım yaklaşık 7ay oluyo bana kredi neden vermiyorsunuz çok değil 3000 tl istedim ufak defek borçlarimi kapatıp sadece taksitle size ödeyecektim böyle olunca battıkça batacam bidaha hiç kredi alamaz duruma gelecem

Leave A Reply