Bitcoin Doğru Zamanda Nasıl Alınır? Bu işin taktiği var mı?

0
Advertisement

Bitcoin bu yüzyılın en büyük icadı olarak gösterilmektedir. Bu para birimi sayesinde binlerce kişi milyoner olmanın keyfini yaşamaktadır.

Bitcoin Logo

Kaynak : pixabay.com

Bitcoin ilk çıkış zamanında birkaç dolara alınması mümkün olan bir para birimiydi. Bu para birimi şuan on bin dolarlar seviyesine çıkmış bulunmaktadır. Bunun anlamı o zaman bu para birimine güvenerek yatırım yapan kişiler yatırım miktarlarını 10 bin kat katlamaları anlamındadır. İlk çıkış aşamasında denemek amacı ile 10 dolar bir yatırım yapan kişi şuan 100 bin dolar para sahibi olması demektir. Peki, bu para biriminde para kazanma şansı halen devam ediyor mu? Ediyor ise bitcoin doğru zamanda nasıl alınır?

Teknik Analiz Yapmak Sureti İle Fırsat Kovalama

Bitcoin yatırımı için fırsat arayanlar teknik analiz yaparak yatırımlarını gerçekleştire bilirler. Bu analiz metodu ile bitcoin piyasasının destek ve direnç noktaları tespit edilmektedir. Bu destek ve direnç noktaları kullanılarak piyasanın destek noktasına gelmesi ile yatırım yapılabilir. Bunun örneği bir müddet piyasanın aşağı yönlü hareket ettiği zamanda bu analiz metodu ile değerlendirme yapanların 5000 dolar seviyelerin de alım yapılmış, bugün 11.000 dolar seviyelerine ulaşmalarıdır.

Bitcoin Doğru Zamanda Nasıl Alınır? Bu işin taktiği var mı?

Kaynak : pixabay.com

Temel Analiz İle Yatırım Yapma

Bitcoin de diğer para birimleri gibi güncel olaylardan etkilenen bir para birimidir. Bu sebep ile bil hassa Amerika. Avrupa ve Ortadoğu da ki gelişmelere bu para birimi de tepki vermektedir. Bu tepkilerin ön görülmesi durumuna temel analiz denilmektedir. Bu yöntem kullanılarak da bitcoin doğru zamanda nasıl alınır? Sorusunun cevabı farklı bir şekilde cevaplamaktadır.

Bitcoin Karlı Bir Yatırım mıdır?

Bu para birimi mantıklı bir yatırım stratejisi neticesinde oldukça karlı bir yatırım aracı olmaktadır. Kumar tarzı bir yatırım tarzı büyük kayıplara sebebiyet verir.

Bitcoin Doğru Zamanda Nasıl Alınır? Bu işin taktiği var mı?

Kaynak : pixabay.com

NOT : Sabırlı olmadığını müddetçe daha doğrusu gaza gelip hemen al-sat yapabilen birisi iseniz değil bitcoin ne döviz ne altın ne de borsada para kazanmanız neredeyse imkansızdır. Bunu lütfen unutmayınız.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply