ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

0
Advertisement

ING Bank’ın Bonus özellikli kredi kartı ING Bonus kredi kartı başvurunuzu nasıl sorgularsınız? ING Bonus Kredi kartı başvurum hangi aşamada sorularının yanıtlarını hepbirlikte arıyoruz.

ING Bonus Kredi Kartı

ING Bonus kredi kartı başvurularına olumlu ya da olumsuz yanıt vermesi en fazla 3 iş günü sürmektedir. genellikle aynı gün cevabı alabilme ihtimaliniz de bulunmaktadır.

ING Bonus kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını en kısa yoldan ING Bank internet şubesinden öğrenebilirsiniz. Eğer ING Bank internet şubesini kullanıyorsanız burada yer alan Başvurularım bölümünden ya da Kredi Kartlarım menüsünden sonucu öğrenebilirsiniz. Eğer onaylanmış bir kredi kartınız var ise (ING Bonus) internet şubesi kredi kartları menüsünde bir kredi kartı ile karşılacaksınız. Buradan sanal kartınız ya da limitiniz ile ilgili bilgilere de hemen ulaşabilirsiniz.

Eğer ING Bank internet şubesini kullanmıyorsanız ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak sadece TC Kimlik numaranızı vererek gerekli sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ya da son yöntem en yakın ING Bank şubesine uğramak ve burada yer alan Müşteri Temsilcileri ile görüşmek olacaktır. ING Bonus kredi kartı başvuruları ING web sitesi ya da SMS ile sorgulanmamaktadır.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply