ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

12

ING Bank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? ING Bank müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi. ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 222 0 600

ING Bank müşteri hizmetleri telefon numarası Turkcell Superonline şirketi üzerine taşımış ve yeni numara yukarıda da görüleceğe üzere 0850 222 0 600 olarak belirlenmiştir.

ING Bank müşteri hizmetlerini telefon ile aradığı zaman para çekme işlemleri haricindeki hemen hemen tüm bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

ING Bank telefon bankacılığından yararlanmak için kullanıcı kodu ve şifresine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu kullanıcı kodu ve şifreye en kestirme yoldan ulaşabilmek için müşteri hizmetleri hattını yani 0850 222 0 600 numaralı hattını aramanız yeterli olacaktır. Çok kolay bir şekilde ING Bank’ın hem telefon hem de internet bankacılığı şifresini alabiliyorsunuz.

Yukarıda görmüş olduğunuz ING Bank Müşteri Hizmetleri numarasını aradığınızda aynı zamanda kurumsal bankacılık hizmetlerini de alabilirsiniz.


12 yorum

 1. ali ihsan can on

  hayat sözleşmesi kesintisi yapılmış hesabımda.ancak ben kredimin son taksidini bile yatırdım.kesintinin tarafıma geri iade edilmesini rica ederim.

 2. dursun elmacıoğlu on

  2 adet kartım çalındı sürekli 0850 222 0 600 ü aramama rağmen,
  müşteri temsilcilerimiz meşkul deniyor nasıl bir anlayış nasıl bir zihniyet ne yapmam lazım kartlarımı durdurabilmem için

 3. ÜLKÜ TUR TAŞIMACILIK LTD.ŞT. on

  ING BANK BANDIRMA ŞUBESİYLE BİR YILI AŞKIN ÇALIŞTIM MEMNUN OLMADIM.HESAPLARIMI KAPATTIM.AMA KREDİ KULLANIRKEN DAİREMİ VERDİM HİPOTEK OLARAK BİR AYDAN BERİ HİPOTEĞİ KALDIRMIYORLAR.ALLIRKEN İKİ GÜNDE KALDIRIRKEN BİR AYDA BU NASIL BİR BANKA ANLAYIŞI…NASIL BİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ………..
  BUİŞİ İKİ GÜN İÇİNDE ÇÖZMEZLERSE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAĞIM HABERİNİZ OLSUN.

 4. ya cok merak ediyorum bu bankanın bır tane ust düzey yonetıcısı bu hattan bır musterı temsılcısıne bağlanmaya kalkmısmı acaba,emınım denememıstır cok tum personelın ısıne son verır bu ne rezıllıktır yavhu saat 08.30 dan beri(suan saat 09.45)bır kişiyle iletişim kuramıyorum.

 5. zihni özdemir on

  Çankırı ili Şabanözü İlçesi Tüketici hakem heyetinin 28.03.2014 Tarih ve 736826 sayılı kararına istinaden bankanızca ödenmesi gereken 1.000,00T.L. tarafıma halan ödenmedi.Gazeye vereceğim bankanızı.saygılarımla

 6. 05054623321 on

  bankanızın küçükçekmece sefaköy şubesi müşterisiyım,ağustos 2014 dan bu yana ne telefonuma nede e postama fatura bilgilerim gelmemektedir,şu güne kadar yazlıkda bulunduğum bölgede bankanızın şubesi”de bulunmamaktadır,dolayısıyla postahane yoluyla ödemem gereken faturamıda tahmini olarak ödemek zorunda kalıyorum.bayram sonu ödeme yapmak zorundayım,telefonuma ve e postama faturamı yansıtmanızı rica ederim

 7. gülay erdoğdu on

  kaç gündür bankanızın telefon bankacılıgına ulasmaya calısııyorum kredi kartı için netten başvurdum hala bir sonuç alamadım eğer okuyorsanız bu yorumları lütfen bana ulasırmısnız

 8. bektaş kara on

  BEKTAŞ KARA 5TEMMUZ 2015 ank kızılay şubeyle çalışıyordum yanlışlıklar nedeniile memnun kalmadım hesaplarımızı kapattım ve personel kaynaklı oldugunu genel müdürlüge şikayet ettim tık yok bunu yaptım diye oglumla birlikte hesaplarımızı kapatırken fazla para ödedik diye ihtar çekip iftira atıyorlar bu nasıl banka anlayış kınıyorum vede suç duyurusunda bulunacam.

 9. haşmet demircan on

  kredi kartndan kesmiş olduğunuz yıllık kart parasının tekrar şahsıma ödenmesini taleb ediyorum gereğinin yapılmasını umuyorum

 10. rumeysa orak on

  bu müşteri hizmetlerinin a….. ……ı versin ne bu ya ben 66 yaşında bir bayanım basmadığım numara kalmadı beynim bulandı benim alıcağım olan 75tl alabilmem için kalp krizimi geçirmem lazım urla şubesi vadesiz hesabıma gönderin avrupada diba dır ineğe ban biraz eğitim almanızı tavsiye ederim

 11. Mahmut Coşkun on

  Elimde kredi kartım olduğu halde borc bakiyesi sormak istediğimde ”kredi kartınız bulunmamaktadır diyor” borcum da var nereye yatıracağım.vermiş oldu 850 numara hiç işe yaramıyor.insanı deli edecek sorular soruyor.Daha önce telefon ettim bana sorulmadan kesilen kart koruma ücretinin bir daha kesilmemesi ve kesilenlerin geri ödenmesi için ama hala kesiliyor kesilen de geri ödenmedi.

Leave A Reply