Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarası ve Özellikleri

0
Advertisement

Garanti Müşteri Hizmetleri (Alo Garanti) telefon numarası, özellikleri ve işlem ücretleri ile ilgili bilgilerin yer aldığı yazımız aşağıda yer almaktadır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri : 444 0 333 ya da 0 850 222 0 333

Alo Garanti olarak isimlendirilen Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri telefon numarası 444 0 333’dür ve değişmemiştir. Her türlü Garanti Bankası üzerinden yapmak istediğiniz bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat bu hat üzerinden yani Alo Garanti üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Üstelik Alo Garanti’de Ses İle Yönlendirme Hizmeti yer almakta. Bu hizmet sayesinden herhangibi tuşlama yapmadan sadece yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak söylerek hemen ilgili hatta yönlenbiliyorsunuz. Örneğin Alo Garanti üzerinden EFT yapmak için aradınız. Telefon açıldığında size hangi işlemi yapmak istediğiniz sorulur sizde “EFt Yapmak İstiyorum” deseniz eğer sizi hemen ilgili müşteri temsilcisine bağlamak için sıraya alacaktır.

Hatta Ses İle Yönlendirme Hizmeti sayesinde hiç tuşlama yapmadan hiç müşteri temsilcisi ile görüşmeden kredi kartı borcunuzu sorgulayabilirsiniz, ekstrenizin kesim haftasının değişikliğini yapabilir, hesap bakiyeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alo Garantiyi kullanmak için Alo Garanti şifresi edinmeniz gerekmektedir. Bun için kredi kartınız ile ya da Paramatik Banka Kartınız ile hemen şifrenizi alabilirsiniz.

garanti bbva logo

Advertisement

ALO GARANTİ ŞİFRESİ NASIL ALIRIM?

Alo Garanti şifrenizi hemen web üzerinden Paramatik ya da Garanti Kredi kartınızı kullanarak hemen alabilirsiniz. Şifrenizi hemen almak için burayı tıklayınız.

ALO GARANTİ ÖZELLİKLERİ

Alo Garanti (444 0 333) 365 gün açıktır. 24 saat hizmet verir. Kapalı olduğu bir an yoktur. Alo Garanti üzerinden para çekme ve yatırma haricindeki tüm işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Defalarca Kalite ve En iyi Çağrı Merkezi ödülü almış sertifikalı bir hizmettir.

Ararken herhangi bir alan kodu çevirmeniz gerek yoktur. 444 0 333 ve ya 0 850 222 0 333 numaralarını çevirerek arayabilirsiniz.

GARANTİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ (ALO GARANTİ) İŞLEM ÜCRETLERİ

Ekim 2014’te ki Garanti Bankasının yayınlamış olduğu son işlem ücret tarifesi aşağıdaki gibidir. Yine de Müşteri Temsilcisi size eğer bir değişiklik olsun ya da olmasın onay almak için masraf konusunda bilgi verecektir.

Alo Garanti EFT İşlemleri : 15 TL’den az 50 TL’den çok olmamak kaydı ile EFT tutarının %0,30’u.
Alo Garanti SWIFT : 45 TL standart ücret alınır.
Alo Garanti Hesaba Havale İşlemleri : 10 TL olarak ücretlendirilir.
Alo Garanti İsme Havale İşlemleri : 15 TL ile 50 TL arasında alınan ücret havale tutarının %0.30’u kadardır.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply