Garanti BBVA Bonus Gold Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
Advertisement

Garanti Bankasının %25 daha fazla bonus kazandıran kredi kartı olan Bonus Gold Kredi Kartı başvurusu ile ilgili bilgiler. Bonus Gold başvurusu nasıl yapılır?

Bonus Gold kredi kartı sahipleri normal bonuslulardan %25 daha fazla bonus kazanma fırsatını yakalamaktadırlar. Yurt çapına yayılmış 250.000’den fazla Bonus üye iş yerinden yapacağınız alışverişlerinizden hemen bonus kazanmaya başlayabileceğiniz ve dilediğiniz anda da bonuslarını harcayabileceksiniz.

Bonus Gold kredi kartınız ile %25 daha fazla bonus kazanmanın tek bir şartı var o da ayda en az 2000 TL’lik alışveriş yapmak. 2000 TL’lik alışveriş kotasına ulaştıktan sonraki alışverişlerinizde artık %25 daha fazla bonus kazanacaksınız.

HEMEN BONUS GOLD BAŞVURU FORMUNU DOLDURMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

HER KANALDAN BAŞVURU İMKANI

Bonus Gold kredi kartına eğer Garanti Bankası internet şubesi üyeliğiniz mevcut ise Başvurular adımından da rahatlıkla başvurabilirsiniz.

Advertisement

Bir diğer başvuru kanalı ise yaygın Garanti Bankası şubeleridir. En yakın Garanti Bankası şubesine uğrayıp Garanti Müşteri Temsilcilerinden alacağınız Bonus Gold kredi kartı başvuru formunu doldurarak da hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankasından zaten bir kredi kartınız var ve Bonus Gold kredi kartına da sahip olmak istiyorsanız eğer hemen Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerini arayınız.

Ardından sırası ile 1-5-2-1 tuşlayarak aynı zamanda bir Bonus Gold kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı anda iş ya da ev adresinize Bonus Gold kredi kartınız kurye ile gönderilecektir.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply