Denizbank Kurtaran Hesap Nedir – Özellikleri Nelerdir?

1
Advertisement

Denizbank Kurtaran Hesap ile ilgili tüm bilgiler. Kurtaran Hesap nasıl açılır ne gibi özellikleri vardır, başvurusu ve ödemeleri borç takibi nasıl yapılır?

“Kurtaran Hesap” Denizbank’ın kredili Mevduat Hesabı’na (KMH) vermiş olduğu isimdir. Eğer ki Denizbank’ta bir Kurtaran hesap açıyorsanız bu hesabınız bir Kredili Mevduat Hesabıdır.

Nakit sıkıntısı çekenlerin, paraya sıkışanların yani acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği Kurtaran Hesap ile aynı zamanda kiranızı, faturalarını da ödeyebilmektesiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap

Kaynak : denizbank.com.tr

Kurtaran Hesap sayesinde 7 gün 24 saat boyunca limitiniz dahilinde nakit para çekebilme hakkına sahipsinizdir. üstelik çekeceğiniz bu nakit parayı dilerseniz eğer 12 taksit ile geri de ödeyebilirsiniz.

Kurtaran Hesap nakit çekıiminizi isterseniz Denizbank ATM’lerinden ya da Denizbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Denizbank internet ya da mobil şube sayesinde EFT ve ya Havale ile başka hesaplara transfer işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Nasıl Açılır?

Denizbank Kurtaran hesap açmak için sadece bir SMS atmanız yeterli olacaktır. hemen cep telefonlarınızın mesaj kısmına KURTARAN yazın ardından bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı da ekleyin ve bu mesajı 3280’e gönderin.

Advertisement

Denizbank Kurtaran Hesap Özellikleri

  • Kurtaran Hesap klasik Kredili Mevduat Hesabıdır.
  • Kurtaran Hesap ile hesabınızda bakiye olmasa dahi limitiniz dahilinde nakit para çekebilirsiniz.
  • Kurtaran Hesap ile otomatik ödeme talimatlarınız KMH hesabınızın limiti dahilinde ödenmeye devam edebilir.
  • Kurtaran Hesap ile taksitli nakit para çekebilirsiniz. Vade maksimum 12 ay olarak belirlenmiştir.
  • Denizbank Banka Kartınıza eğer ki Kurtaran hesabınızı bağlamış iseniz tüm iş yerlerinde banka kartınız ile Kurtaran hesabınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
  • Kurtaran Hesap’ta eksi bakiyeye düştüğünüz takidrde borcunuzu ödeyeceğiniz güne kadar olan kısım için faiz ödemesi yaparsınız.
  • Kurtaran Hesap ile taksitlik nakit çekebileceğiniz bankacılık kanalları Denizbank şubeleri, AçıkDeniz telefon Bankacılığı, Denizbank internet ve mobil şube, Denizbank ATM cihazları. Taksitli para çekmek için alt lşimit 200 TL’dir. Vadeler ise 3-6-9 ve ya 12 aydır.

Kurtaran Hesap Borcunuzun Ödemeleri ve Takibi Nasıl Yapılır?

İçerisinde bulunduğunuz ay içerisinde yapacağınız tüm harcamalarınızın detayı ve minimum ödeme tutarının yer aldığı bilgilerin olduğu ekstreniz takip eden ayın ilk haftası adresinize gönderilecektir. Ödemelerinizi Denizbank ATM’lerinden, Denizbank şubelerinden ve İnternet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tanımlı e-posta adresinize ekstrenizin gönderilmesi yönünde talepte bulunursanız sadece e-posta ile ekstreniz gönderilecektir.

Kurtaran Hesap Başvuru Sonucunu Öğrenme

Yukarıda anlatıldığı gibi KURTARAN yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranız da ekleyip 3280’e SMS attıktan ortalama beş dakika sonra cep telefonunuza başvuru sonucunuz hakkında bilgi gelecektir.

Kurtaran hesap başvurunuz olumlu sonuçlandığı taksirde size gelen mesajda adınıza ayrılmış limit ile ilgili bilgilerde yer alacaktır.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey en yakın Denizbank şubesine kimliğiniz ile uğrayarak adınıza düzenlenmiş bir fatura ya da ikametgah belgesini teslim etmek olacaktır.

Advertisement

Denizbank Kurtaran hesap faiz ve ücret bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


1 Yorum

  1. LAF OLA BERİ GELE diye bir laf vardır ya türkçemizde:)) şimdide bir banka KREDİLİ MEVDUAT hesabının adını kendince hesap litarüründe KURTARAN HESAP yapmış.. Ama ne kaleye alınması nede ilgi çekmesi beklenemez ki:)) YAZIK…. bu tarz uğraşılar hiç bir sonuçta vermez kafa karıştırmaktan başka…

Leave A Reply