Denizbank Bonus Kredi Kartı Online Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
Advertisement

Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Bir çok farklı çeşidi olan Denizbank Bonus kredi kartları seçenekleri arasından nasıl başvuru yapılır?

denizbank Logo

Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartı programlarının başında gelen Bonus kredi kartları ile müşterilerine hizmet veren Denizbank Bonus kredi kartlarına başvurmak oldukça kolay. Sadece internet üzerinden dolduracağınız basit bir form ile hemen Denizbank Bonus kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Denizbank Bonus kredi kartlarınınoldukça fazla sayıda çeşidi bulunmaktadır. Futbol takımlarından, vakıflara, belediyelere kadar bir çok kurum ve kuruluş adına kredi kartı çıkartabilirsiniz.

Tüm bonus kredi kartları ile hem alışverişlerinizde bonus kazanırsınız hem de taksit imkanlarından yararlanırsınız.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki yollardan bir tanesi ile Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Advertisement

WEB Üzerinden Başvuru : En kolay yoldur. Buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfada onlarca çeşit Bonus kredi kartından dilediğiniz bir tanesini seçin ve hemen başvuru formunu doldurun. Eğer başvurunuz kabul edilirse 7 ile 10 gün arasında kredi kartınız adresinize ulaşacaktır.

Denizbank Şubeleri : Herhangi bir Denizbank şubesine uğramanız yeterlidir. Burada dolduracağınız kredi kartı başvuru formu ile yine dilediğiniz bir Denizbank Bonus kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Denizbank Telefon Bankacılığı : Denizbank’ın Telefon Bankacılığı hizmeti olan AçıkDeniz İletişim Merkezini arayarak bir Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply