Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır? Hakkında Bilgiler

0
Advertisement

Denizbank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Denizbank müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi. Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır?

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizbank Telefon Bankacılığı ya da Denizbank’ın vermiş olduğu isim olan Açık Deniz telefon bankacılığı 7 gün 24 saat Denizbank müşterilerinin hizmetindedir.

DENİZBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI : 0850 222 0 800 / 444 0 800

Denizbank telefon bankacılığının en büyük özelliklerinden bir tanesi herhangi bir kayıt ve ya başvuru yapmanız gerek olmamasıdır. Açıkdeniz müşteri hizmetleri hattı ile ister sesli yanıt sistemi isterseniz de canlı görüşmeler gerçekleştirerek para çekme haricindeki tüm işlemlerinizi yapabilir ve ya dilediğiniz konu hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Açıkdeniz Telefon Bankacılığı ile hangi işlemleri gerçekleştirebiliriz?

Açıkdeniz telefon bankacılığında çok ilginç özellikler var. Sizin arama nedeninizi tahmin edebilmeye yönelik çalışmaları olan Denizbank size özel çözümleri sunmaya çabalamakta.

Sistemde kayıtlı cep telefonu ile 0850 222 0 800 ya da 444 0 800 numaralı hattı ararsanız eğer sadece kart şifreniz ile işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Advertisement

Sesli İmza Nedir:

Denizbank Türkiye’de ilk defa sesli imza teknolojisini de kullanan banka oldu. Bu sistemi kullanabilmeniz için bir cümleyi üç kez üst üste tekrarlayarak kayıt etmeniz yeterli. Aynen parmak izinde olduğu gibi belirleyici bir iz taşıyan sesimizi kullanarak bankacılık hizmetlerinden yararlanabiliyoruz. Ses taklit edilemediği için aynen parmak izi gibi kişiye özel olan bu özellik sayesinde Denizbank Telefon bankacılığındaki hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

İşlem Ücretleri :

Denizbank Açık Deniz telefon bankacılığında yapacağınız işlemlere ait ücret ödemeniz gereken noktalar olabilir. Açık Deniz telefon bankacılığı güncel işlemlere ait ücret listesine buraya tıklayarak ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply