Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Online Kredi Kartı Başvurusu

10
Advertisement

Akbank kredi kartı başvuru linkleri. Akbank kredi kartı programları hakkında kısa bilgi ve başvuru formu linkleri.

Akbank’ın kredi kartları 3 farklı programa ayrılmış durumdadır. Bunlar sırasıyla ve en fazla tercih edilmes sırasına göre Axess, Wings ve Free…

Akbank kredi kartlarında yaşam tarzınıza göre prim, ödül ve çekilişler ile toplumun her yönüne hitap etmeyi başarıyor.

Akbank

Ayrıca diğer tüm kredi kartlarında olduğu gibi Akbank kredi kartınıza bağlatacağınız vadesiz mevduat hesaplarınıza da kolaylıkla erişip kendi hesabınızdan da para çekebilirsiniz.

Akbank Kredi kartlarına başvurmak için banka şubelerine gidip form doldurmanız gerek yoktur. Bunun için bir internet bağlantısı fazlası ile yeterlidir.

Akbank Axess kredi kartları ile toplanan puanların adı Chip-para larak adlandırılmış. Axess kartı ile üye ve ya üye olmayan alışverişlerde yapmış olduğunuz harcamalara göre chip-para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca ekstra limit ile bir çok üye iş yerinden limitiniz etkilenmeden taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz. AXESS Kredi Kartına online başvuru yapabilmek için lütfen buraya tıklayınız.

Advertisement
Akbank Kredi Kartı Borcunu Öğrenme / Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kaynak : axess.com.tr

Wings Kredi kartı için ise belirli bir miktarın üzerinde gelir kazanma şartı bulunmaktadır. Eğer kazancınız yüksek değilse red edilme olasılığınız (kesin değil) bulunmakta. Tabii ki kararı yine banka yetkilileri verecektir. Wings kredi kartı ile uçuş milleri kazanmaktasınız ve bağlılık programı çerçevesinde miller toplandıktan sonra dünyada dilediğiniz herhangibir noktaya uçabilirsiniz. Wings kredi kartına başvurabilmek için lütfen buraya tıklayınız.

Free kredi kartı ise yıllık kredi kartı aidatı olmayan bir kredi kartı modelidir. Harcamalarınızda yine chip para kazanırken dilediğiniz kampanyaya katılım ise sizin elinizde kampanyalara katılım ücretli olduğundan eğer ki kampanyadan yararlanmak isterseniz SMS ile kampanyaya katılırsınız. Free kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


10 yorum

 1. GÜVEN ÖMÜR on

  YILLARDAN BERİ AXESS KREDİ KARTI KULLANIYORUM,, VE ASLA BAŞKA KART KULLANMADIM KULLANMAMDA, ANCAK; BU AY 100 TL KULLANIM AİDATI GELDİ BUNUN İPTAL EDİLMESİNİ RİCA EDİYORUM, YOKSA KARTIMI İPTAL ETTİRECEM VE KART KULLANMAYACAĞIM…

  • Merhaba;

   Buraya yazmış olduğunuz yorumlar Akbank yetkililerine ulaşmamaktadır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

Leave A Reply