Akbank Bireysel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

2

Akbank bireysel tüketici kredi başvuru yöntemleri. Telefon bankacılığı SMS ile ve ya web üzerinden kredi başvuruları hakkında bilgi.

Akbank Bireysel KrediTürkiye’nin en büyük ve en yaygın bankalarından biris olan Akbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunuz bir kaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik alışverişinden, tatile, evlilikten, eğitim ihtiyaçlarınıza kadar dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredilerine aşağıdaki yöntemlerden brini tercih ederek kolayca bavurun.

Telefon İle Bireysel Kredi Başvurusu

Akbank’ın kredi başvurları için tahsis ettiği bir numara mevcut. Türkiye’nin her noktasından 444 00 11 numaralı Cep Kredi hattını arayarak bireysel kredi başvurunuzu müşteri hizmetleri temsilcilerinin sizlere soracağı sorulara vereceğiniz yanıtlar ile alabilirsiniz.Kredi onayınızı genellikle anında hemen alabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu onay bir ön onaydır ve ikinci bir onayı şube verecektir. Ön onayı alan kişinin kimlik belgesi, adresini gösterir bir belge ve tabii ki de kazancını ispat edeceği bordor, vergi tabelası v.s. ile şubeye gitmesi gerekmektedir.

SMS İle Kredi Başvurusu

Akbank SMS kredi için 4425 numarasını kullanmaktadır. Tüm operatörlerden SMS atarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formatta bir SMS hazırlamanız yeterli olacaktır.

“Kredi” boşluk “Vatandaşlık TC Kimlik Numarası” yazarak 4425’e SMS atın. Kredi ön onay bilgisi yine SMS aracılığı ile size gelecek ve ön onayı aldığınız takdirde yine kimlik belgesi, maaş/kazanç belgesi ile adresinzi gösteren bir belge ile en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz.

Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Buraya tıklayarak ulaşacağınız web sayfasında ki formu doldruduğunuz takdirde hem kredi ön onayını alabileceksiniz hem de kimse ile muhatap olmak zorunda kalmayacaksınız

Ayrıca bu kanallardan hiçbirini kullanmak istemezseniz direkt olarak bir Akbank şubesine giderek de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ya da buraya tıklayarak formu doldurun sizi Akbank müşteri temsilcisi arasın. Bu da bir başka seçenek…

Akbank İnternet Şubesi Üzerinden Başvuru

Eğer ki Akbank nezdinde ki bilgileriniz tam ve eksiksiz ise sizde Akbank Direkt İnternet şubesine giriş yaparak Başvurularım menüsünden hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

2 yorum

  1. cevdet kahya on

    ben işe yeni başladım yaklaşık 7ay oluyo bana kredi neden vermiyorsunuz çok değil 3000 tl istedim ufak defek borçlarimi kapatıp sadece taksitle size ödeyecektim böyle olunca battıkça batacam bidaha hiç kredi alamaz duruma gelecem

Yorum Yazmak İstermisiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.