Akbank Bireysel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Online Kredi Başvurusu

2
Advertisement

Akbank bireysel tüketici kredi başvuru yöntemleri. Telefon bankacılığı SMS ile ve ya web üzerinden kredi başvuruları hakkında bilgi.

Akbank

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın bankalarından biris olan Akbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunuz bir kaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Elektronik alışverişinden, tatile, evlilikten, eğitim ihtiyaçlarınıza kadar dilediğiniz alanda kullanabileceğiniz bireysel ihtiyaç kredilerine aşağıdaki yöntemlerden brini tercih ederek kolayca bavurun.

Telefon İle Bireysel Kredi Başvurusu

Akbank’ın kredi başvurları için tahsis ettiği bir numara mevcut. Türkiye’nin her noktasından 444 00 11 numaralı Cep Kredi hattını arayarak bireysel kredi başvurunuzu müşteri hizmetleri temsilcilerinin sizlere soracağı sorulara vereceğiniz yanıtlar ile alabilirsiniz.Kredi onayınızı genellikle anında hemen alabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu onay bir ön onaydır ve ikinci bir onayı şube verecektir. Ön onayı alan kişinin kimlik belgesi, adresini gösterir bir belge ve tabii ki de kazancını ispat edeceği bordor, vergi tabelası v.s. ile şubeye gitmesi gerekmektedir.

SMS İle Kredi Başvurusu

Akbank SMS kredi için 4425 numarasını kullanmaktadır. Tüm operatörlerden SMS atarak başvuru yapabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formatta bir SMS hazırlamanız yeterli olacaktır.

“Kredi” boşluk “Vatandaşlık TC Kimlik Numarası” yazarak 4425’e SMS atın. Kredi ön onay bilgisi yine SMS aracılığı ile size gelecek ve ön onayı aldığınız takdirde yine kimlik belgesi, maaş/kazanç belgesi ile adresinzi gösteren bir belge ile en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. (Dönemsel olarak bankalar SMS ile kredi alımını durdurabilmektedirler)

Advertisement

Web Üzerinden Kredi Başvurusu

Buraya tıklayarak ulaşacağınız web sayfasında ki formu doldruduğunuz takdirde hem kredi ön onayını alabileceksiniz hem de kimse ile muhatap olmak zorunda kalmayacaksınız. Bu vermiş olduğumuz link Akbank müşterisi olmayanlar yani Akbank ile daha önce hiç çalışmamış olanlar içindir.

Eğer ki Akbank mobil ya da web şubesine giriş yapabiliyorsanız eğer hemen giriş yapıp online kredi başvurusundan yararlanabileceksiniz.

Akbank İnternet Şubesi Üzerinden Başvuru

Ayrıca bu kanallardan hiçbirini kullanmak istemezseniz direkt olarak bir Akbank şubesine giderek de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer ki Akbank nezdinde ki bilgileriniz tam ve eksiksiz ise sizde Akbank Direkt İnternet şubesine giriş yaparak Başvurularım menüsünden hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


2 yorum

  1. cevdet kahya on

    ben işe yeni başladım yaklaşık 7ay oluyo bana kredi neden vermiyorsunuz çok değil 3000 tl istedim ufak defek borçlarimi kapatıp sadece taksitle size ödeyecektim böyle olunca battıkça batacam bidaha hiç kredi alamaz duruma gelecem

Leave A Reply