Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

1
Advertisement

Ziraat Bankası Maximum kredi kartı başvuru durumunu nasıl öğrenirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı başvuru durum sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

Ziraat Bankası Logo

Türkiye’nin en fazla şube ağına sahip bankaların başında gelen Ziraat Bankası kredi kartı başvurunuzu yaptığınız ve sonucunu öğrenmek, başvuru durumunuzun ne aşamada olduğu öğrenmek istiyor olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Durumu Sorgulama İşlemi

Öncelikle online olarak kredi kartı başvuru durumunuzu sorgulayamıyorsunuz. Aslında kredi kartı başvuruları çok kısa sürede sonlanmasına rağmen bazen uzayabilmekte.

Online olarak başvuru takibi olmadığı için en kestirme yol aslında eğer var ise Ziraat İnternet şubesidir. Çünkü onaylanmış bir kredi kartınız var ise internet şubesinde ki Kredi Kartlarım menüsünü kontrol ettiğinizde limit dahil tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Eğer internet şubesi üyeliğiniz yok ise hemen Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini arayarak TC Kimlik numaranızı verin ve kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenin.

Advertisement

En son yolda en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramaktır. Burada da kimlik belgeniz ile kredi kartı başvuru durumunuzun son halini öğrenebilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


1 Yorum

Leave A Reply