Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır? Nasıl Ulaşırım?

2
Advertisement

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Vakıfbank müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

VAKIFBANK TELEFON BANKACILIĞI NUMARASI : 0850 222 0 724

Vakıfbank telefon bankacılığı 7 gün 24 saat hem Vakıfbank müşterilerinin hem de Vakıfbank müşterisi olmayan kişilerin hizmetindedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri tanıtımında “Ne zaman isterseniz istediğiniz an bizi arayın” düsturu (mottosu) ile hareket etmektedir.

7 gün 24 saat hizmetinizde olan 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri hattı üzerinde para çekme ve fiili olarak yapılması gereken işlemler haricindeki her türlü işlemi sıkınrtısız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ana başlıklara ayıracak olursak:
 • Kredi Kartı İşlemleri
 • Bankacılık İşlemleri
 • Şifre İşlemleri
 • Emeklilere Özel İşlemler

EN Sertifikalı bir müşteri hizmetleri merkezine sahip olan Vakıfbank, AB tarafından bir standart olarak kabul edilmiş EN 15838 belgesine sahip bir merkezdir.

Vakıfbank telefon Bankacılığı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz eğer Vakıfbank’a ait kart numaranı, TC Kimlik Numaranız ya da Vakıfbank Müşteri Numaranızdan herhangi biri ve şifreniz ile müşteri temsilcilerine hemen bağlanabilirsiniz.

0850 222 0 724 numaralı telefon numarasını ister sabit hatlardan ister seniz de cep telefonlarınız üzerinden başka herhangi bir alan adı ya da ekstra numara çevirmeden hemen arayabilirsiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


2 yorum

 1. 05434500229 on

  bankanızdan kullanmakta oldüğum kredi kartımı kaybettim bu durumu yaklaşık üç ay önce sizlere bildirmeme rağmen yeni kartım tarafıma gönderilmedi nedeni bilmiyorum aynı zamanda diğer banka kartlarımıda kaybettim bildirimimden 15 gün sonra yenileri gönderildiği halde sizin bankanızdan olan kartım hala gönderilmedi gereginin yapılmasını arz ederim.

 2. Atilla ARSLAN on

  Bütün bankalar kullanılmış olan ihtiyaç kredilerinin dosya masrafı dekontunu anında verirlerken.En güvendiğimiz banka olan vakıfbank bırakın dekont vermeyi,üstüne 57,00 tl nakit para talep etmiştir.Bu hangi mantığa uygun olduğunu bildirirmisiniz.
  Ayrıca müşteri hizmetleri numaranız daima meşkul,bir türlü ulaşamıyoruz.
  Saygılarımla

Leave A Reply