Vakıfbank IBAN Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

0
Advertisement

Vakıfbank nezdindeki hesaplarınıza ait IBAN sorgulama işlemleri için gerekli bilgiler. Vakıfbank hesabınızın IBAN numarasını nasıl öğrenebilirsiniz.

IBAN açılımı International Bank Account Number kelimelerinin kısaltılmış halidir. Avrupa Birliğine mensup ülkelerdeki para transferlerinin daha sağlıklı yapılabilmesi adına çıkartılmış ve tüm dünya tarafından kabul görmüş bir yöntemdir.

IBAN numaraları ülkemizde 26 haneli olarak kullanılır ve eğer Vakıfbank nezdinde bir hesabınız var ise bu hesabın IBAN karşığını sorgulamak, bulmak, öğrenmek istiyorsanız eğer aşağıda yer alan link üzerinden gideceğiniz sayfadaki bilgileri doldurarak Vakıfbank IBAN hesap sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank internet şubesi ve Vakıfbank şubelerinden de aynı bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hatta Vakıfbank Müşteri Hizmetlerini arayarak da IBAN numaranızı öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki link üzerinden ulaştığınız sayfada size 3 farklı seçenek sunulacaktır. İlki Vakıfbank Bankomat hesap numaranıza göre, ikincisi şube bilgisi ve hesap numarasına göre üçüncüsü ise yatırım hesabınızın IBAN numarasını öğrenmek için molacaktır. Uygun bilgileri girdikten sonra Vakıfbank IBAN numaranızı hemen öğrenebilirsiniz.

Ayrıca eğer ki Vakıfbank internet bankacılığını kullanıyor iseniz kendi hesabınızın IBAN numarasını da internet bankacılığından rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank IBAN Sorgulama İçin Buraya Tıklayınız

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply