Rüyada Para Görmek Ne Demek? Tabirleri, Anlam ve Yorumları

0
Advertisement

Rüyada para görmek ne anlama gelir? Ne demek? Para bulmak, para kaybetmek gibi para ile ilgili rüyaların tabir ve yorumları.

Rüyada para görmenin anlamları

Rüyada para görmenin başlıca anlamları, yakın zamanda yakın çevrenizden duyacağınız sözlerin sizi üzebileceği ve etrafınızda sizin arkanızdan kötü konuşup yüzünüze gülen insanların olduğuna delalet edilmektedir. Bunun dışında aynı rüyanın genel anlamda iyiye yorumlandığı türleri de vardır. Eğer bir kişi rüyasında para görüyorsa, gerçek hayatta da geçim sıkıntısının sona ereceği ve ruhsal olarak yaşadığı sıkıntıların en kısa sürede geçeceği söylenmektedir. Genel olarak kötüye yorulan rüyada para görme durumu, bazı durumlarda aynen bu açıkladığımız şekillerde hayra da yorulabilmektedir.

Dolar ve Para

Kaynak : pixabay.com

Rüyada üzerinde Allah yazan para görmek :

Bir kişi rüyasında gördüğü paraların üzerinde Allah yazısını okuyorsa, gerçek hayatında ibadet için Kuran-ı Kerim’i okumanın dışında daha başka ibadetlere de hayatında yer açacağının habercisi olduğu söylenmektedir.

Rüyada para kaybettiğini görmek :

Rüyasında para kaybettiğini gören kişinin gerçek hayatında yakın zamanda bir sıkıntıya düşeceği tabir olunmaktadır. Bunun dışında rüya sahibinin iş konusunda kısa süreli sıkıntılar yaşayacağı ancak hemen atlatacağı, elindeki mal varlığını lüzumsuz ve zararlı şeylerle harcayıp bitireceği ya da dışarıdaki insanların canını sıkacak hareketlerde bulunulacağı anlamlarına da gelebilmektedir.

Rüyada deste deste para bulmak :

Bir kişi rüyadayken kendisinin deste deste paralar bulduğunu görüyorsa, bu durum normal iş hayatında yeni hedeflerinin olduğunun göstergesidir. Bu hedefler doğrultusunda daha geniş kapsamlı düşünüp daha fazla paralar kazanacağı projelerin peşine düşeceğine yorumlanmaktadır. Böylelikle hem az maliyetli hem bol kazançlı işlerin peşine düşüldüğü anlamı çıkartılabilir.

Rüyada birine para teslim etmek :

Rüyasında birine para verdiğini gören kişi, etrafındaki herhangi bir kişiye maddi ya da manevi olarak tüm şartlarını açacak. Ona türlü desteklerde bulunacak ve her türlü manevi imkanı kendisine sunacağı anlamı taşımaktadır. Rüya sahibinin teniz kalpliliği etrafındaki insanlara olumlu olarak yansıyacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Advertisement
Rüyada kağıt para bulmak :

Rüyada kişinin bir yerlerde kağıt para bulması, haksız şekilde elde ettiği paranın varlığına işaret edilir. Bunun dışında bulduğunuz paranın normal hayatınızda yenilenmelerin ve değişimlerin meydana geleceği, talih olarak yüzünüzün güleceği ve hayatınızda olumlu gelişmelerin yaşanacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada para cüzdanı görmek :

Eğer rüya sahibi bekarsa ve rüyasında bir para cüzdanı görüyorsa, bu zengin biriyle güzel bir evlilik yapılacağına işarettir. Bu görülen para cüzdanının eğer rüyanızda size ait olduğunu görüyorsanız çok yakın zamanda ya evlilik ya da güzel giden bir ilişkinin sizi beklediği söylenmektedir. Ancak gördüğünüz cüzdan yırtıksa ve eskiyse, bu tam tersi evliyseniz evlilik hayatınızda meydana gelebilecek problemlere, iş yaşamınızda da meydana gelecek sıkıntılara yorulmaktadır.

Parasal Genişleme (QE)

Kaynak : pixabay.com

Rüyada para çaldığını görmek :

Bir kişi rüyadayken kendisini para çalıyor olarak görüyorsa, gerçek hayatında sürekli etrafındakilere çaktırmadan konuşulanlara kulak kabartıyor denmektedir. Rüya sahibinin kendisine verilen sırları ve özel durumları etrafındaki diğer herkese pervasızca anlatıyor anlamı ifade edilir.

Rüyada bozuk para görmek :

Rüyasındayken bozuk para gören bir kişi, ya gerçek hayatında kendisi hakkında dedikodusunun yapıldığını ya da kendisinin sürekli başkaları hakkında konuştuğunu göstermektedir. Çoğu rüya tabircisine göre, bu tip rüyalar gören kişilerin kendi hayatlarında birilerinin arasında laf taşınmasına. Dolayı olarak dedikodu yapılmasına işarettir.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply