Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir? Altın Rüyalarının Yorumları

0
Advertisement

Rüyada Altın görmek ne anlama gelir? Rüyada çeyrek altın, altın bulmak, altın diş, altın saat, altın zincir ve ya kolye görmek ne anlama gelir?

Altın

Rüyada altın görmenin anlamları

Rüyada altın görmek birbirinden farklı manalarla yorumlansa da genel olarak hayırlı bir duruma işaret eder. Kişinin ulaşmaya çalıştığı şeylere ulaşabileceğine ve neşeyle dolup taşacağı durumlar yaşayacağına yorumlanır. Ulaşmaya çalıştığı şeyler maddi konularla ilgiliyse yakın zamanda da bu konuda yüzünüz gülecektir diye yorumlanır. Çevrenizdekilerden ve daha yakınlarınızdan iyilik ve güzellik göreceğiniz rivayet edilir. İslami olarak yapılan tabirlerde rüyasında altın gören bir erkeğin hayırlı bir eşe ve hayırlı bir evlada sahip olacağı söylenir. Rüyada altın görmenin daha farklı anlamları ise şu şekilde;

Rüyada altın bilezik görmek :

Rüyasında altından bir bilezik gören kişinin beklenmedik bir anda beklenmedik bir paraya ve zenginliğe kavuşacağı rivayet edilir. Rüya sahibine bir yerlerden miras kalacağına, eğer rüyayı gören kişi kadınsa ve rüyasında kolunda altın bilezik varsa o kadının güzel bir mirasa sahip olacağı yorumlanır. Eğer rüyasında bir altın bilezik gören kişi erkekse bu kişinin cebinden bir miktar para çıkacağı ve harcama yapacağı söylenir.

Rüyada altın yüzük görmek :

Rüyada altın bir yüzük gören kişinin kısa sürede evleneceği söylenir. Eğer rüya sahibi zaten hali hazırda evliyse, yakın zamanda hayır getirecek bir iş için teklif alacak denmektedir. Rüyada altın yüzük görmenin olumsuz yorumları da vardır. Eğer bir kişi rüyasında altın yüzük görüyorsa çok yakın dostlarından bir miktar sitem işitecektir denmektedir. Bunun dışında rüya sahibinin akrabalarından birinin başından kötü bir şey geçeceğine yorumlanır.

Rüyada çeyrek altın görmek :

Rüyasında çeyrek altın gören kişinin, eğer çalıştığı işle alakalı sıkıntıları varsa, yavaş yavaş çözüleceği ve feraha kavuşacağı söylenir. Rüya sahibinin eğer uzun zamandır devam eden bir sağlık problemi varsa, bunun geçeceğine ve artık kişinin hayatına normal bir şekilde sıkıntısız devam edebileceğine yorumlanır. Eğer rüya sahibi bulunduğu dönem içerisinde maddi olarak türlü sıkıntılardan geçmiş ve bu sıkıntıları yüzünden yakın çevresine bir hayli borçlanmışsa, bu durum için ne kadar canını sıksa da toparlanmak adına elinden geleni yapmaya çalışacağına yorumlanır.

Advertisement
Rüyada altın bulmak :

Rüyasında altın bulan kişinin bu rüyası hem iyi hem de kötüye yorumlanır. Bazı kaynaklarda rüyada altın bulmak kedere ve üzüntüye rivayet edilir. Başka bir olumsuz yorum ise rüya sahibinin bu rüya sonrasında çocuğuyla alakalı pek çok sıkıntı yaşayacağını dile getirir. Bunun dışında rüyasında altın bulan kişiye bir başkası tarafından mal mülkle alakalı bir şahitlik içerisinde bulunmak durumunda kalacaktır. Bunun dışında kendi içinizde kişiliğiniz hakkında keşfedeceğiniz yeniliklere yorumlanır. Bazı kaynaklarda rüyada altın bulan kişinin gerçek hayatta da altın bulabileceğini söylemektedir.

Rüyada altın zincir(kolye) görmek :

Rüyada altın zincir gören kişi, hayatı için hayırlı ve önemli haberler alacak denmektedir. Tabir için hayırlı bir olgu sayılmaktadır. Sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız demektir. İş yaşamınızda terfi alacağınıza ve özel ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada altın saat görmek :

Rüyasında altın saat gören kişinin hali hazırda yapmakla uğraştığı ve gelecekte yapmayı planladığı işlerde bir takım tuzaklara düşeceğine yorumlanır. Bunun dışında genel olarak rüyada görülen altın saat çoğu rüya tabircisine göre hayırlı bir şey olarak yorumlanır. Güven içerisinde sürülebilecek bir hayata ve hayat boyunca sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirileceğine rivayet edilir.

Rüyada altın kemer görmek :

Rüyasında altın kemer gören kişinin hayatı çok güzel olaylarla geçecektir. Kişi iş hayatında çok başarılı yerlere gelecek, aşk hayatında çok güzel bir ilişki yaşayacak ve aile hayatında mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacak diye rivayet edilir. Arkadaşlık ilişkileri içerisinde bulunulan insanların karakteri çok düzgün ve çok iyi insanlar olacağı, peşinden gidilen hayallerin çok başarılı bir şekilde gerçekleşeceği ve ticaretle uğraşılırsa başarılı bir ticaret hayatı geçirileceği söylenir.

Rüyada altın diş görmek :

Rüyasında başkasına ait bir altın diş gören kişinin, hangi kişinin altın dişini gördüyse rüya o kişinin hayatına doğru yorumlanır. Diş sahibi kişinin evliyse çok iyi bir eşe ve çocuklara sahip olacağı, bekarsa çok iyi bir evlilik yapıp kalbi güzel bir insanla hayatını birleştireceği rivayet edilir. Çoğu kaynakta altın diş genel olarak, uzun zaman süren sıkıntıların sona ereceğine, uzun zamandır beklenen isteklerin güzel bir şekilde gerçekleşeceğine ve kişinin eline güzel bir para geçeceğine yorumlanır.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply