Mike’s Auto Trader Programı Hakkında Bilgiler

0
Advertisement

İkili opsiyon robotunun ne olduğu hakkında biraz konuşarak başlayalım. İkili opsiyon robotu, esasen, tüccar başka şeyler yaparken tüccarın potansiyel ikili opsiyon işlemlerini aramasını sağlayan bir yazılım paketidir.

Kullanıcı yazılıma belirli verileri girer ve programlanmış parametreleri karşılayan işlemleri yerleştirmek için verileri kullanır. Programı, kullanıcının güçlü bir işlem sinyalini belirlemede daha etkili olabileceğinin dışında bir uzantısı olarak düşünün.

Mike’s Auto Trader Programı
Algoritma nasıl çalışır?

Bir algoritma, kesin bir işlem setiyle sonuçlanan adım adım yönergeler kümesidir. Algoritmalar, verileri analiz etmek ve işlemek ve karmaşık hesaplamalar yapmak için kullanışlıdır. Bir miktar otomatik akıl yürütmenin yanı sıra, etkili sonuçlara ulaşmak için büyük miktarda veri işleyebilirler.

Bu tür yazılımlar kimler içindir?

Bu, yazılımı tek başına yapabileceği anlamına gelmez. Kullanıcı en azından ikili opsiyonların nasıl çalıştığını anlamalıdır. Neyse ki, bu tür bilgileri çeşitli web sitelerinde bulmak kolaydır.

İkili opsiyon robotu kullanarak en fazla faydayı sağlayan yatırımcılara şunlar dahildir:

Deneyimsiz yatırımcılar

Sınırlı ikili opsiyon ticareti bilgisine rağmen, yatırımcılar yazılımı bilgi boşluklarını doldurmak ve daha iyi başarı oranları elde etmek için kullanabilirler.

Advertisement

Meşgul yatırımcılar

Birçok yatırımcının, en kârlı işlemleri belirlemek ve yürütmek için yeterli zaman ayırmalarını zorlaştıran başka yükümlülükleri vardır. İkili opsiyon robotları, başka şeylerle meşgul olsalar bile, ticaret yapmalarına yardımcı olabilir.

Profesyonel tüccarlar

Bu tüccarlar, ticaret yapmalarını sürdürür ve takip etmeyi sevdikleri kalıplar geliştirdiler. İkili opsiyon yazılımı, kendi başlarına yapabileceklerinden daha fazla işlem yapmalarına yardımcı olabilir.

Mike’s Auto Trader nasıl bir performans gösterdi?

Bu ikili opsiyon robot yazılımının geliştiricisi olan Mike Freeman, ikili opsiyon ticareti dünyasında büyük bir takip yapmıştır ve nedenini anlamak kolaydır. Mike, kazanan ikili seçenekleri seçmeye gelince altıncı bir algıya sahip görünüyor ve Mike’ın Otomatik İşlemcisi iddialarını ve Mike’ın ünü yerine getiriyor.

Yazılım kurmak ve kullanmak ücretsiz ve kolaydır. Bu paket, başka bir ikili robot yazılımı klonu değil, benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Bu inceleme için, GOptions’da bir hesap oluşturuldu ve sinyaller karlı bir ticari işlem gösterdiğinde 30 dolarlık alım satımı seçmek için parametreler ayarlandı. Mike’ın Otomatik İşlemcisi derhal kazanan işlemleri seçmeye başladı.

Advertisement

Mike’s Auto Trader’ın % 100 otomatik olmadığını söylemek önemlidir. Sinyal analiz sistemi olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Mike, kazanan sinyalleri seçme konusunda bir üne sahiptir ve bazılarını yazılımına dayattı. Program, nasıl işlem yapmak istediğinizi analiz eder, bir varlık üzerindeki sinyalleri karşılaştırır ve alım satımları önerir. Yazılım otomatik olarak bir işlem yapmaz, ayrıca son seçeneğiniz de vardır.

Yazılım hakkında notlar

Mike’s Auto Trader % 100 otomatik işlem yazılımı olduğunu söylüyor, ancak işlemlerinizi otomatik olarak yapmıyor ve size önerilen işlemleri kabul ya da reddetme seçeneği sunuyor. Tamamen bağımsız bir otomatik yatırımcı olmadığının farkında olmak önemlidir, hepsinin uyumlu bir aracı kurumla bağlantısı olması gerekir.

Bir oto tüccarı olarak, güçlü alım satım sinyallerini tanımlamakta ve alım satım yapmamaktan daha karlı olan alım satımları önermekte oldukça etkilidir. Bu yüzden, aslında tavsiyeyi kabul edip etmeyeceğinizi seçmeniz ve ticareti takas etmeniz gerekse de, bu işlemleri sizin için tanımlamak ve tavsiye etmek sizin için her şeyi yapar.

Mike’ın Auto Trader’ının Avantajları

Yazılım, ikili opsiyon ticareti dünyasında saygın bir isim tarafından geliştirilmiş ve desteklenmiştir.
Yazılım, uyumlu bir broker ile kaydolan herkese ücretsiz olarak sunulur.
7 büyük broker ile uyumludur, bu yüzden kullanmaktan memnun olduğunuzu bulmak için eminiz.
Deneyimimize dayanarak, kazanan esnaf zamanın yaklaşık% 75’ini seçer.
% 60 ya da daha iyi bir yatırım getirisi.
İndirmek ve kurmak kolaydır. Hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Web tabanlı bir uygulamadır, bu nedenle bilgisayarınızın hafızasını kullanmaz.

Mike’ın Auto Trader’ının Dezavantajları

Tamamen otomatik değil, ancak adil olmak gerekirse,% 100 tam otomatik bir işlem yazılımı şu anda mevcut değil. Buna ek olarak, birçok kişi, ticareti kabul etme veya reddetme olanağına sahip olmadan otomatik olarak esnaf yerleştiren bir yazılımın gerçekten olmasını istemiyor.
Çok agresif değil. Her gün sınırlı sayıda esnaf önerir. Bazı tüccarlar, öneriler genellikle kazansa da, daha fazla öneride bulunmak ister.
Yazılım, kendine ait hiçbir sinyal çizelgesi üretmiyor.

Advertisement

Sonuç

Mike’s Auto Trader, özellikle daha fazla otomasyon istiyorsanız veya yazılımın sizin adınıza işlem yapmasını istiyorsanız, her yatırımcı için uygun değildir. Bununla birlikte, ticaret önerileri sunan ve ticareti yapmanıza izin verip vermemenizi istiyorsanız, bu iyi bir seçimdir. Yazılım bir gecede zengin olacağınıza söz vermez, ancak birçok incelemeye dayanarak, Mike Auto Trader tutarlı kazananlar tavsiye etme eğilimindedir.

Çoğu yatırımcı gibiyseniz, işlemlerinizi biraz para kazanmak bile para kaybetmek için tercih edilir. Mike’ın Otomatik İşlemcisi bu konuda size yardımcı olabilir ve bu konuda herhangi bir yatırımcı tarafından kesinlikle dikkate değer.

Yazılımı kullanıyorsanız veya denemeye ikna olmuşsanız, ne söyleyeceğinizi olumlu veya olumsuz olarak duymak isteriz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply