Kredi Kartı Limit Yükseltme (Denizbank) Nasıl Yapılır?

16
Advertisement

Denizbank kredi kartları limit yükseltme işlemi nasıl yapılır? Denizbank limit yükseltme , kredi kartı denizbank limit yükseltme hakkında bilgi.

Denizbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu yaklaşık 30 çeşit kredi kartı yer almaktadır. Bonus Card markası altında hizmet veren Denizbank’ın kredi kartı limit yükseltme işlemleri için herhangibir SMS ve ya farklı kısa bir yolu şu an için bulunmamaktadır.

Denizbank’ın kredi kartlarından birisine sahipseniz eğer ve kredi kartınızın limiti sizler için yeterli değil ise takip edebileceğiniz iki yol var.

Denizbank Şubeleri:

En yakınınızda yer alan bir Denizbank şubesine uğrayın. Mümkünse yanınızda son dönemlere ait bir maaş bordrosu olsun. Herhangi bir bir müşteri temsilcisi ile görüşerek kredi kartı limit arttırım talebini iletin. Talebiniz değerlendirilip en kısa sürede sonlandırılıp tarafınıza bilgi verilecektir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Hattı :

Denizbank’ın buradan detaylarına ulaşabileceğiniz Açıkdeniz telefon bankacılığı hizmeti üzerinden de taleplerinizi iletebilirsiniz. Banka şubesinden yapılan başvuruda olduğu gibi talebiniz değerlendirildikten sonra sizlere olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş olacaktır.

Denizbank sizden kredi kartı limit yükseltme işlemi için gelirinizi ispat eden bir belge talep edebilir. Ancak bu her başvuruda isteneceği anlamına gelmemekle beraber kredi kartınız için düzenli limit artış talebinde de bulunabilirsiniz.

Advertisement

Kredi kartınızın limit artışı kredi notunuz ile alakalı olup kredi notunuzun düşük olduğu durumlarda ve aynı zamanda başka bankalarda da yüksek limitli kredi kartınızın olduğu durumlarda kredi kartı limitinizin artış şansı oldukça azalacaktır.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


16 yorum

 1. Diger kartlarimi kapatmak icin denizbank kredi kartimin limitini yukseltmek istiyorum sadece denizbank ile calismak istiyorum

 2. recai kılıç on

  bonus kartımın limitini yükseltmenizi talep ediyorum garanti ve akses kartlarımı kapattım sizin bankanızla çalışmak istiyorum artış talebim kabul edilmez ise deniz bank bonus kartımında kapatılmasını istiyeceyim

 3. Bende deniz bankla şalışmak istiyorum ama kredi kullanamadım yapı krediden ben kredi kullandım ama deniz bankla çalışmak istiyorum

 4. Ekrem Özel on

  kredi kartimin limitini yukseltmek istiyorum sadece denizbank ile calismak istiyorum
  (5000 tl)

 5. Bekir karabulut on

  Musteri hizmetleriyle gorustum emekli oldugum halde bonus kartimdaki 1350 tl limitimi 6000 tl ye cikarmak istedim 4440800 de limit artirma proseduru yok tam bir rezalet ben istemeden 6000 tl gonderdiler iptal ettim simdide talep ediyorum subeye gidttigim halde yardimci olmadilar musteri hizmetleriyle gorusmemi soylediler tam bir rezalet istemeyen kisiye kart vermeye calisiyorlar mevcut olanada artiramayiz diyorlar

 6. Kredi kart limit artışı talep ediyorum müşteri temsilcilerine bir türlü ulaşamıyorum bana ulasirsaniz sevinirim

Leave A Reply