Kredi Başvurusu – Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Güncel Liste

0

İnternet üzerinden kolay bir şekilde web kredisi / online kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar ve form doldurmanız için gerekli linkler

İhtiyaçlarınızı karşılamak için ya da tüm borçlarınızı tek bir çatı altına alabilmek ya da türlü nedenlerle bir şekilde herkesin hayatında bir döneminde mutlaka krediye ihtiyacı olur.

Kredi Başvurusu - Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Güncel Liste

Kredi ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için de bankalar artık herkesin bildiği gibi SMS ve internet üzerinden online başvurular alarak hem müşterinin şube şube dolaşmasını önler hem de işlemler çok daha hızlı olur. İşte kredi başvurusunu internet üzerinden yapabileceğiniz bazı bankalar ve linkleri. Hangi bankaya kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız üzerine tıklamanız yeterli olacaktır takip eden sayfadaki formu doldurup talimatları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Aşağıda web üzerinden online kredi başvurusunda bulunabileceğiniz tüm bankaları bulabilirsiniz. Sadece hangi bankadan kredi başvuru yapacağınıza karar verin ve aşağıdaki linklerden birine tıklayın. Tüm bankaların online bireysel kredi başvuru sayfaları aynı mantıkla çalışmaktadır. Kişisel bilgilerinizi, mesleğinizi, belgeleyebileceğiniz gelirinizi, ne kadar kredi istediğinizi ve ne kadarlık vade ile istediğiniz gibi soruları yanıtlamanız gerekmektedir.

Bazı bankalar ise sadece basit bir form doldururlar ve sizi belirtmiş olduğunuz telefon üzerinden ararlar. Son dönemlere bir çok banka teknolojinin nimetlerinden faydalanarak kendi müşterilerine hiç şubeye gitmeden direkt olarak hemen hesaplarına geçecek olan krediler sunmaktadır. Özellikle çalıştığınız bankanın bu tarz yeni uygulamalar içerisinde olup olmadığını kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

İng Bank

Vakıfbank

Yapıkredi

Finansbank

Garanti Bankası

İş Bankası

Akbank

Şekerbank

Denizbank

HSBC

Burgan Bank

Fibabanka

Halkbank

ICBC (Eski Tekstilbank)

Odeabank

TEB —- CEPTEB Pratik Kredi Başvurusu  – TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yorum Yazmak İstermisiniz?