İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

2
Advertisement

İş Bankası Maximum kredi kartınızın limit artırım talebini nasıl yaparsınız? İş Bankası kredi kartınızın limiti yetmiyor ve yükseltmek istiyorsanız izlemeniz gereken yollar aşağıda belirtilmiştir.

İş Bankası Maximum kredi kartı limit artırım taleplerinizi 3 farklı yoldan İş Bankasına iletebilirsiniz.

İş Bankası Şubeleri

Maximum kredi kartınız için limit arttırma taleplerinizi en kısa yoldan İş Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir şubeye uğramanız kredi kartı limit artırım talebini gerçekleştirmeniz için yeterli olacaktır. Şubeye başvurduğunuzda eğer ki gelirini belgeleyen bir bordro, vergi levhası ile başvurursanız limit arttırma talep işleminiz daha sağlıklı yürüyecektir.

İş Bankası İnternet Şubesi

Eğer ki İş Bankası internet şubesini kullanıyorsanız eğer kredi kartınızın limit arttırma talebini bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca düzenli limit artış talebini de yine internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı

İş Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden bir müşteri temsilcisi ile görüşerek de kredi kartınız için limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size yapacağınız işlemler için yol gösterecektir. Kimi durumda sadece sözlü beyanınıza göre hareket edilecektir. (bu durumda limit artış için bir garanti verilemez) ama size verecekleri faks ya da e-mail adresine eğer ki gelir belgenizi gönderirseniz bu işlemin olma olasılığı daha yüksek olacaktır…

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


2 yorum

    • Merhaba;

      Buraya yazmış olduğunuz mesajlar İş Bankası yetkilileri tarafından görülmemektedir. İş Bankası Müşteri Hizmetlerini aramanızı tavsiye ederiz.

      Teşekkürler

Leave A Reply