İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası (0850 724 0 724)

5
Advertisement

İş Bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? İş Bankası müşteri hizmetleri hattı numarası ve hizmetleri hakkında bilgi öğrenme

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye İş Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 724 0 724

Türkiye İş Bankası da Türk Telekoma ait 444’lü hatları terk eden bankalar kervanına katılmış durumda ve Türkiye İş Bankası ile ilgili herhangi bir bankacılık işlemi yapmak istediğinizde sadece ve sadece 0850 724 0 724 numaralı hattan yararlanabileceksiniz.

Hattın numarası çok iyi düşünülmüş. 0850 zaten Turkcell Superonline firmasına ait tüm telefonların başı. Diğer numaralar ise 7 gün 24 saat hizmet ettiğini gösterir bir biçimde 724 0 724 olarak seçilmiş.

Türkiye İş Bankasının müşteri hizmetleri hattını aradığını vakit sizleri para çekme haricinde ki geniş bir yelpazede işlemlere açık bir şekilde kendi alanlarında eğitimli uzman müşteri hizmetleri elemanları karşılayacaklardır. Dilerseniz bankacılık işlemleri için dilerseniz de danışlma ve ya başvurular için daima 0850 724 0 724 numaralı hattı kullanabilirsiniz.

Ayrıca İş Bankasına iletmek istediğiniz soru, öneri, şikayet, kabul etmediğinizi bir durum ya da teşekkür mesajlarını da buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfa üzerinden dolduracağınız form ile İş Bankası yetkililerine ulaştırma imkanına da sahipsiniz. Lütfen her türlü konuda bu formu doldurmaktan çekinmeyiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


5 yorum

 1. Ali Albayram on

  Kasım ayına ait kredi kartı harcama ekstrası gelmedi tarafıma gönderilmesini rica ederim.

 2. oktay özoltulular on

  insanlara kredi başvurusu için mesaj attırıyorsunuz.bu mesajlara para veriyoruz.siz niye bu mesajlara olumlu veya olumsuz geri bildirim yapmıyorsunuz.mesajdandamı para kazanıyorsunuz

 3. osman nuri ÜNLÜ on

  gecen yıl sizden 5000 tl kıredi aldım hukuksuz olarak kesilen dosya masraflarımın iadesini sehabıma yatırmanızı rica ederim. yada hesap exresini lütfen lütfen meyil adresime gönderin bende ona göre tüketici hakem heyetşne baş vuratım.saygılarımla

  • Sayın osman nuri ÜNLÜ;

   Sitemiz onlinekredi.com’un İşbankası ile doğrudan bir bağı yoktur. Buradan yazdıklarınız maalesef İş Bankası yetkililerine ulaşmamaktadır. Bu sebeple en yakın İş Bankası şubesine uğramanızı tavsiye ederiz.

   Teşekkürler

   Onlinekredi.com ekibi

Leave A Reply