İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Hangi Yollar Vardır?

2
Advertisement

İş Bankası kredi kartları başvuru formu ve kredi kartı başvuru takip bilgisi.

İş bankasının bugün itibari ile 5 çeşit kredi kartı bulunmakta. İş Bankası kredi kartı markası Maximum olup Maximum kartın çeşitli varyasyonları İş Bankası tarafından müşterilerine sunulmaktadır. İş Bankası kredi kartlarının en büyük artısı olarak hem İş Bankasının yaygın ATM ve şube ağı ayrıca Maximum kredi kartlarının yaygın alışveriş noktası anlaşmalı nokta yaygınlığı olarak gözükmektedir.

İş Bankasının sizlere sunmuş olduğu kredi kartları ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında VISA ve MASTERCARD logolu her noktada alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca harcamalarınızda Maxipuan kazanarak bedava alışveriş yapabilme şansına da sahip olacaksanız. Bunun yanı sıra Maximum üye iş yerlerinde ki tüm kampanyalardan ve taksit uygulamalarından da yararlanabileceksiniz.

Ayrıca tüm VISA ve MASTERCARD logolu dünyanın her köşesindeki ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Tabii ki limitiniz dahilinde ve kartınız nakit çekim işlemlerine açık ise…

İş Bankası kredi kartlarına başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz… Şayet ki önceden kredi kartı başvurusu yapmış iseniz yine aynı sayfa içerisinde yer alan Başvuru Takip linkine tıklasyarak hemen sayfanın orta alt kısmında açılan bölüme bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


2 yorum

Leave A Reply