İş Bankası Ek Hesap Nasıl Açılır? Ek Hesap Özellikleri Nelerdir?

0
Advertisement

İş Bankasının sizi darda iken kurtaran rahatlatan hesabı EK HESAP nasıl açılır, Ek Hesap özellikleri ve Ek Hesap açmak için gerekli belgeler hakkında bilgi

İş Bankası Ek Hesap Başvurusu

EK HESAP NASIL VE NEREDE AÇILIR?

İş Bankası Ek Hesap açılışı en kolay internet şubesinden yapılabilmektedir. Eğer ki İş Bankası internet şubesi kullanıcısı iseniz başvuru adımından rahatlıkla bir ek hesap açabilirsiniz.

Bunun yanı sıra İş Bankası Netmatiklerinden, İş Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden ya da en yakınınızda bulunan İş Bankası şubelerine uğrayıp hesabınızı açtırabilirsiniz.

EK HESAP ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Eğer bir Ek Hesabınız var ise hesabınızda para kalmasa bile mevcut limitiniz dahilinde para çekebilir, para transferleri ve fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ek hesap otomatik olarak devreye girer yani hesabınızda para bittiğinde yeni bir başvuruya gerek yoktur ek hesap daima sizin yerinize faturlarınızı, kiranızın ödemesini yapar. Tasalanmayın…

Advertisement

Ek Hesaptan ne kadar para kullanıldıysa ve kaç gün kullandıysanız o kadar faiz ödersiniz. Borcunuzu kapattığınız anda faiz işlemesi durur. Bir gün sonra borcu kapatmak ile 28 gün sonra kapatmak aynı şey değildir. Ne kadar erken ödeme yaparsanız o kadar az faiz işler. Bu sebeple kısa süreli nakit ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür.

EK HESAP İÇİN GEREKLİ BELGELER

Yapılacak olan başvurularda bir adet başvuru formu, kimlik belgesi, gelir durumunuzu gösteren belge ve APS kaydınız yok ise de son 3 aya ait adınıza düzenlenmiş olan bir fatura gerekmektedir.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply