Halkbankası Kredi Kartı Başvurusu (Paraf Başvurusu)

53
Advertisement

Halkbankası kredi kartı başvuruları ve Halkbankası (Paraf) kredi kartı çeşitleri ile ilgili bilgiler. Paraf kredi kartı hızlı başvurusu ile ilgili bilgiler.

Halkbankası Kredi Kartı (Paraf) Başvurusu

Halkbankası’nın kredi kartı markası “Paraf” tır. Paraf kart haricinde Halkbankasının herhangi bir kredi kartı markası ve ya benzer bir ürünü yoktur. Paraf kartının ise birçok çeşidi bulunmakta. Halkbank kredi kartı başvurularınız da bu kartlardan sizlere uygun olanı ve ya dilediğinizi seçmekte özgürsünüz.

Paraf kart çeşitleri aşağıdaki gibidir…
 • Paraf Kart
 • Paraf Gold
 • Paraf Platinum
 • Paraf Business
 • Parafly
 • Parafly Platinum
 • Paraf Sanal Kart

Paraf kartların ortak özellikleri Paraf Puan kazanmanız, taksit işlemleri, öteleme hakkı, artı taksit hakkı, fatura ödeme talimatı gibi tüm kredi kartlarında bulunan özelliklerdir. Ayrıca Halkbankası Paraf Kredi Kartları ile sürekli olarak yenilenen kampanyalardan da kartınız aktif olduğu müddetçe yararlanabileceksiniz.

Son dönemde Paraf ve Parafly kredi kartlarının öne çıkan ortak özellikleri arasında Assistance & Concierge adı altında çilingir ve yol yardım gibi hizmetler, Parafüstü ile ayda 25 TL’ye kadar indirimler kazanabilir ve her Cumartesi restaurant indirimi gibi hizmetler ön plana çıkmakta ve uzun bir dönemde bu hizmetlere yenileri eklenirken mevcut hizmetlerinde devam edeceği beklenmelidir.

ParafCard

Paraf kartlarına iki yoldan en kısa şekilde ulaşabilirsiniz…

WEB FORMU DOLDURMA :

Halkbankası Paraf kart web sitesi üzerinden kredi kartı başvuru formunu doldurarak Paraf kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Paraf kart başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayınız.

Advertisement

SMS YOLU İLE: 

SMS ile başvurmak oldukça kolay aşağıdaki formatta bir kısa mesaj hazırlayıp 3452’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. Daha sonra Halkbankasının da bir yetkili sizi bu konuda yönlendirecektir.

DİĞER PARAF KREDİ KARTI BAŞVURU KANALLARI

Halkbank Paraf kredi kartı başvurusunu 444 0 400 numaralı telefon üzerinden Halkbank müşteri temsilcisi ile görüşerek de gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer alternatif başvuru kanalı ise size en yakın Halkbank şubesine uğrayarak bir Paraf kart yani Halkbankası kredi kartı başvuru formunu yine müşteri temsilcisi ile yüz yüze görüşerek doldurup başvurabilir ve bir Halkbank Paraf Kredi Kartı sahibi olabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


53 yorum

 1. bende paraf kart almak istiyorum ama çalışan olduğumiçin bankaya gitme fırsatım yok ne yapabilirim

 2. mehmet ali on

  halk bankası bireysel kartım var maaşım bu karta yatıyo maaş bordrosu gerekirmi kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum.
  bilginize arz ederim.

  • 444 0 400 numaralı telefon ile ve ya size en yakın Halkbank şubesine de uğrayarak bir Paraf kart yani Halkbankası kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

 3. sezai tarıkulu on

  ben sezai tanrıkulu emekliyim ve maaşımı halkbankasından alıcam 03/24/2015 tarihinden itibaren ve kredi kartına ihtiyacım var ve ne kadar başvuru yaptıysam hiç ilgi ve alaka gösterilmedi lütfen bana bir kredi kartı verirseniz memnun olurum sonuçta emekli bir vatandaşım artı maaşımı halkbankasından alıcam

  • Sezai bey sitemize göstermiş olduğunu ilgi için teşekkür ederiz.

   Ancak sitemizin Halkbankası ya da başka bir banka ile herhangi bir organik bağı yoktur. Halkbank şubelerine uğrayıp bir müşteri temsilcisi ile görüşmenizi ravsiye ederiz.

   Teşekkürler

Leave A Reply