Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası (Telefon No) Kaçtır?

9
Advertisement

Halkbank Bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Halkbank müşteri hizmetleri hattı / telefonu hakkında bilgilerin yer aldığı sayfamız.

Halkbank Logo

Kaynak : halkbank.com.tr

HALKBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI : 444 0 400 ve 0850 222 0 400

Halkbank’ın diyalog ismini verdiği müşteri hizmetleri ile Halkbank’ın sloganı “Her Yer Halkbank” olarak belirlenmiş durumda. İster evinizden ister iş yerinizden dilerseniz cep telefonlarınızın marifeti ile her yerden Halkbank Telefon bankacılığını arayabilir ve bu lüksün keyfini çıkartabilirsiniz.

Klasik olarak 7 gün 24 saat çalışan Halkbankası müşteri hizmetleri servisi ile Halkbank’ta ki tüm hesap ve kartlarınız için sesli ya da direkt müşteri hizmetleri ile temas kurarak bilgi, talep, sorgulama v.s. tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halkbank Logo

Kaynak : halkbank.com.tr

444 0 444 haricinde dilerseniz 0850 222 0 400 üzerinden de Halkbank müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Şayet yurtdışında iseniz bu defa 0090 850 222 0 400 üzerinden eğer ki KKTC’de iseniz ise aynen Türkiye’de ki gibi arama yapma imkanınız bulunmaktadır.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


9 yorum

 1. Erdoğan Yıldız on

  Bankanızın Dialoğu arayanlar , 2 dakika sonra görüşeceksiniz uyarısından sonra, 20 dakika bekletildikten sonra sizinle normal olarak konuşabiliyorlar mı, yoksa telefonu bankanıza saydırarak yüzünüze mi kapatıyorlar merak ediyorum doğrusu.
  Ben bir ay önce kredi kartımın zayiinden dolayı yenisi için başvuruda bulunmuştum. Ama bu güne kadar kartım elime geçmedi. Daha önce 15 dakika telefonun başında bekletildikten sonra işten anlamayan, konuyla ilgisiz birisi adresinize gönderilecek dedi. Yine yok. Ayrıca ben gönderilmesi gereken adresi yazdırdım. O adrese gönderilmesini istedim.
  O konuşma üzerinden yine bir hafta geçti. Bu gün saat21,30 sularında önce 15 dakika beklettiniz bağlanacak diye, dayanamayıp kapattım. Sonra inat ettim yine aradım 20 dakika zor dayanabildim, biraz sonra bağlanacaksınız teranesine daha fazla dayanamadım, Allahtan telefonumu yere çalıp parçalamadan kapattım. ve bu güzel duygularımla bu e-postayı yazıyorum.
  Bu ne biçim hizmet böyle , olmaz olsun Dialoğ hizmetiniz..
  Bu e-postadan sonra bir süre daha bekleyip, sonunda hem hesabımı hem de kredi kartımı iptal ettireceğim..

 2. MANSUR ALİ ÖZTÜRK on

  Böyle müşteri hizmetleri olmaz olsun yarım saat telefon başında bekledik görüşme yapamadık daha nekadar beklememiz gerekiyor bu nasıl iş bütün hesaplarımı kapatacağım Halk Bankasından böyle rezalet görmedim ilk defa müşteri hizmetlerini aramıyoruz diğer Bankaların müşteri hizmetleri daha iyi hizmet veriyor bu bankanın yanından geçmeyeceğim bir daha.

 3. mustafa aydın on

  kredi kartı extra bilgileri hesap kesim tarinden 1 gün sonra meilime gelmesi gerekir. müşteri hizmetlerini arıyorum. sabrımı ölçüyorum. fakat istedikleri zaman gönderiyorlar veya hiç göndermiyorlar. Bu çalışanların bir amiri yokmu?

  • MALESEF BANA AYNISI OLUYOR ZIRVALADILAR DEVLET BANKASI OLDUĞU İÇİN HER HALDE BÖYLE SALLAMA YAPIYORLAR.

 4. Nail ŞİMŞİR on

  maaşımı ve kredilerimi oradan kullanmama rağmen telefonlarıma tenezül etmemelerine çok kızıyorum bütün şubelermi böyle yoksa çalışanlarımı kibirli

 5. ben şikayetim var com a yazdım genel müdürlüğünden aradılar yine aynı hamam aynı tas tek carem paraf kartı iptal Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.

 6. şikayetçi on

  iğrenç bir hizmet sunuyorsunuz bu müşteri hizmetleri denen lanet sistemi insanlar mal gibi telefon başında beklesinler diye kasten mi oluşturdunuz?

 7. Pingback: Halkbank Paraf Kredi Kartı Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Leave A Reply