Garanti Bonus Kredi Kartı Borç Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

1
Advertisement

Türkiye’nin en yaygın kredi kartı markalarından olan Garanti Bankası Bonus Kredi kartı borç öğrenme yöntemleri ve yolları

Garanti Bankası Bonus kredi kartları yurt çapında en yaygın kredi kartı markalarının başında gelmektedir. Gerek üye iş yeri ağının yaygınlığı gerekse de dönemsel olarak sunmuş olduğu kampanyalar sebebi ile oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Tabii sık sık kullanılan bir kredi kartı olduğu için aynı zamanda bonus kredi kartı borç takibini de getirmektedir. Peki Bonus kredi kartımızın borcunun nasıl öğreneceğiz? Öncelikle Garanti Bankasına ait olmayan bir web sitesi üzerinden kesinlikle Garanti bonus borç öğrenme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Dolandırıcıların hedefi lütfen olmayın.

1- Garanti Bankası ATM’leri :

Garanti Bankası ATM’leri sayesinde kredi kartınız ile giriş yaptıktan sonra hem kredi kartı ekstre borcu, son ödeme tarihi ve dönem içi işlemleri öğrenebilirsiniz. Ancak bu işlemi yapmak için bir ATM aramak belki sıraya girmek ya da sıra bekleyen kişileri bekletmek zorunda kalacağınızdan en tercih edilen yol değildir.

2- Garanti İnternet / Mobil Şubeler :

En güzel ve en kolay yöntemdir. Kesinlikle 7 gün 24 saat cep telefonunuzdan ya da bilgisayar ve ya tabletinizden Garanti İnternet şubesine giriş yaparak kredi kartınız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden ve / ve ya telefon ile alışverişlere kartınızı açıp kapayabailirsiniz. Hatta sanalkredi kredi kartınıza ait bilgilere ulaşıp dilediğiniz limiti sanal kredi kartına tanımlayıp internet üzerinden gönül rahatlığı ile de alışveriş yapabilirsiniz.

3- Alo Garanti Telefon Bankacılığı :

Garanti Bankası’na ait Alo Garanti Telefon Bankacılığı nı aradığınız vakit akıllı ses ile yönlendirme sistemi sayesinde kredi kartınız ile ilgili bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Sesli yanıtlama sitemi ile kredi kartınızın ekstre bilgilerini, dönem içi işlem bilgilerine, minimum ödeme tutarı ve son ödeme tarihi bilgilerini dinleyebilirsiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


1 Yorum

Leave A Reply