Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

0
Advertisement

Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartı markası olan Bonus kredi kartlarının sahibi durumundaki garanti Bankası nezdinde gerçekleştirilen kredi kartı başvuru durumlarının sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır

Garanti Bankasının başta Bonus kredi kartı olmak üzere bir çok farklı konsept kredi kartı bulunmaktadır. Garanti Bankasına ait birbirinden farklı kredi kartlarından herhangibi birine başvuru yaptıktan sonra kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak isterseniz en kolay ve hızlı yol Garanti’nin web sitesi üzerinden kontrolü sağlamaktır.

Garanti Web Sitesi Üzerinden Kontrol

Çok az bankanın vermiş olduğu web sitesi üzerinden kredi kartı başvuru sorgulama işlemini yapmak için hemen buraya tıklayınız.

Ulaştığınız bu sayfadan öncelikle hangi kredi kartı ürününe başvurduğunuzu seçin. Ardından hemen alt satırda yer alan kısma başvuru formunuzun form numarasını yazın. Diğer bilgileri ise cep telefonu numaranız ile doğum tarihinizden ibaret. Doğrulama kodunu girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

GARANTİ İNTERNET/CEP ŞUBESİ

Eğer Garanti Bankası internet ya da cep şubelerinden birisni kullanıyorsanız “Kredi Kartlarım” kısmına bakınız. Eğer kredi kartınız onaylandı ise limit dahil her türlü bilgisine ulaşabilirsiniz.

ALO GARANTİ YA DA ŞUBELER

Eğer web üzerinden yaptığınız sorgulamada hata olduğuna inanıyorsanız ya da form numarasını bilmiyorsanız hemen Alo Garanti üzerinden Garanti Müşteri temsilcisi ile görüşüp başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Advertisement

Son çareniz ise en yakın garanti Bankası şubesine uğrayıp bir müşteri temsilci ile görüşmek olacaktır.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply