Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? Yolları Nelerdir?

0
Advertisement

Akbank Axess kredi kartınızı nasıl iptal ettirebilirsiniz. Akbank Axess kredi kartınızı iptal ettirmenin yolları

Axess kredi kartı Akbank’ın kredi kartlarındaki amiral gemisidir ve Axess kredi kartı markasını Akbank sahip olmasına rağmen diğer başka bankalarda kullanmaktadır. Anlaşmalı iş yeri ağı olarak oldukça yaygın bir konumda olan ve piyasanın lider kredi kartı markalarından olan Axess kredi kartınızı iptal ettirmek isteyebilirsiniz ve bu sizin en doğal hakkınız. Kimi Axess sahipleri alınan yıllık ücret sebebi ile kimisi de kredi kartı harcamalarını dizginliyememek sebeplerinden ve birçok farklı sebepten Axess kredi kartını iptal ettirmek isteyebilir ve işte Axess kredi kartınızı iptal ettirebilmeniz için yapmanız gerekenler.

Akbank Axess Kredi KArtı

Kaynak : axess.com.tr

Akbank Şubeleri Aracılığı İle

Kredi kartı iptali yapmak için en yakın Akbank şubesine uğrayabilir ve iptal ettirmek istediğinize dair bir dilekçeyi sunabilirsiniz. Normalde kredi kartı iptali yapmak için kredi kartı borcunuzun tamamını ödemeniz gerekmez. Özellikle taksitleriniz var ise kredi kartınız iptal olsa dahi sizin adınıza ekstre kesilmeye devam edecektir.

Kredi kartı iptali için ilk olarak Akbank müşterileri sahip oldukları kredi kartı ürününün tüm borçlarını kapatmaları gerekmektedir. Bununla birlikte kredi kartı iptali için banka şubelerini veya telefon bankacılığı tercihi yapmaları gerekmektedir. Axess kredi kartının iptali için en kolay formül olan telefon bankacılığını kullanan müşteriler ilk olarak 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı telefon aramaları ve akabinde sesli yanıt sisteminin banka müşterilerini yönlendirerek telefon bankacılığında görevli olan müşteri temsilcisi aracılığı ile iptali gerçekleştirebilirler.

Akbank kredi kartı iptali nasıl yapılır, sorunun ikinci yanıtı ise, Akbank şubeleri aracılığı ile genel müdürlüğe yazılacak olan bir adet dilekçe ile kredi kartı kapatma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu şekilde iptali gerçekleştirmek isteyen banka müşterileri dilekçenin verilmesinden kısa bir süre sonra merkez tarafından aranarak gerekli iptalin gerçekleştirilmesi için onay alınmaktadır.

Akbank Kredi Kartı Borcunu Öğrenme / Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kaynak : axess.com.tr

Akbank telefon Bankacılığı Aracılığı ile

Axess kredi kartınızın en kolay yoldan iptali telefon bankacılığı aracılığı ile olacaktır. 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralarından herhangi birini arayarak kredi kartı iptal isteğini müşteri temsilcisine iletebilirler. Genellikle kredi kartının iptal edilmemesi için ( her zaman değil) size belirli bir süre daha kredi kartınızı kullanma taahhüdü karşılığında ekstra puan teklif edebilirler. Eğer ki bir memnuniyetsizlik sebebi ile kredi kartınızı iptal ettiriyor. Hem şikayetçi olduğunuz konuyu çözümlüyor hem de üzerine kullanabileceğiniz puanda teklif ediyorlarsa kabul edin deriz.

Advertisement

Ancak çok fazla uğraşmadan kısa bir telefon görüşmesi ile kredi kartınızı iptal ettirmek isterseniz. Kredi kartınızı kaybettiğinizi ve yenisinin çıkartılmamasını söyleyip iptal isteğinizi iletin…


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply