Ziraat Bankası Vadesiz Hesap Nasıl Açılır?

0

Ziraat Bankası nezdinde vadesiz hesap açılış işlemi nerede ve nasıl yapılır? Ziraat Bankası vadesiz hesap açılışında hangi belgeler ile başvurmalıyım?

Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankasında bir vadesiz hesap açmak istiyorsanız hemen Türkiye’de yaygın bir şekilde bulunan Ziraat Bankası şubelerinden herhangi birine sadece kimlik belgeniz ile başvurmanız yeterli olacaktır. Bankada sizin işlemlerinizi yapacak olan müşteri temsilciniz bireysel bankacılık sözleşmesini size imzalatarak kısa sürede vadesiz hesabınız açılacaktır. Hesap açılışından sonra size hesap defteriniz verilecek ve iş ya da ev adresinize de banka kartınız gönderilecektir.

Eğer 18 yaşından küçük iseniz mutlaka veliniz ile birlikte bankaya müracat etmeniz gerekecektir. Vadesiz hesap açılışından sonra Ziraat İnternet ve mobil bankacılığını da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. gerekli kullanıcı adı ve şifreyi hemen vadesiz hesap açılışı yapılırken talep edebilirsiniz.

Ziraat Bankası vadesiz hesap açılış işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ziraat bankasında vadesiz hesap açtıktan sonra EFT’den SWIFT işlemlerine, fatura ya da vergi ödemelerine kadar tüm bankacılık hizmetlerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.


Leave A Reply