Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? 444 00 00

4
Advertisement

Ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Ziraat bankası müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi. 444 00 00 hattı hakkında bilgiler.

Ziraat Bankası Logo

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 00 00

Ziraat Bankası müşterisi olun ve ya olmayın Ziraat Bankası müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için 444 00 00 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Ziraat bankası bu numarası üzerinden sesli yanıt sistemi yardımı ile kredi kartı borç, limit ve hesap bilgileriniz ile banka nezdinde bulunan hesaplarını hakkında bilgileri sizlere kredi kartı ve ya banka kartı 16 haneli numara ve şifresi ile sunmaktadır.

Her banka kendi müşteri hizmetleri hattına kurumsal vizyonu doğrultusunda bir isim vermektedir. Ziraat Bankası’da kendi 444 00 00 numaralı hattına “Müşteri İletişim Merkezi” ismini vermiştir.

Ayrıca hatta çok fazla beklemeniz durumunda burayı tıklayarak yazılı olarak da Ziraat Bankası ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Sesli yanıt Sistemi İle Yapabileceğiniz İşlemler :

Hesap İşlemleri, para Transfer İşlemleri, yatırım İşlemleri, Kredi Kartı işlemleri, OGS işlemleri, şifre işlemleri ile kur – faiz ve oranlar hakkında bilgiye direkt olarak sadece telefonunuzun tuşlarını kullanarak yapabilirsiniz.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


4 yorum

 1. Vedat Pehlevan on

  2004/ 2014 yıllarında ,banka kartlarından *yıllık üyelik aidatı* adı altında alınan ücretler ile Halkalı şubesinden aldığım 30000 liralık kredi den kesilen, dosya masrafı ,kredi kullanma yıllık aidatı v.s .gibi kesinti ekstrelerinin gönderilmesini rica ederim

  • Merhaba;

   Bu sitenin Ziraat Bankası ile bir bağı olmadığı için yazdıklarınız Ziraat Bankası yetkililerine ulaşmamaktadır. Bu sebeple en yakın Ziraat Bankası şubesine uğramanız gerekmektedir.

   Teşekkürler

 2. ARİF BASRİOĞULLARI on

  internet bankacılığını kullanıyorum ama cep tel telefonuma şifre neden gelmiyor.acil cevap istiyorum

 3. bu nasılbir bankacılıkaklım almıyor müşteri hizmetlerini arıyorsun 10 dakka geçiyor banttan yayın yapıp duruyor bankacılık sıfır bu bankayla çalışılmaz çözüm arıyoruz ilgilenen yok

Leave A Reply