Yapı Kredi Esnek Hesap Limit Arttırma İşlemi Nasıl Yapılır?

23
Advertisement

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap limiti nasıl arttırılır? Yapı Kredi Esnek Hesap limit arttırım talebi ile ilgili bilgiler

Yapı Kredi Esnek Hesap Limit Arttırma

Yapı Kredi Esnek Hesap hesabınızda para kalmadığında dahi size özel belirlenen limit dahilinde para çekmeye devam edebildiğiniz, fatura ödemeleri kredi kartı ödemeleri gibi işlemleri yapabildiğiniz ve günlük faizin işlediği bir hesap türüdür. Genel olarak söylemek gerekirse bir Kredili Mevduat Hesabıdır.

Yapı Kredi Bankasında eğer Esnek Hesabınız var ve limiti size yetmiyor ise yapabilecekleriniz aşağıdaki gibidir

Yapı Kredi Bankası Şubeleri

Hemen Esnek Hesabınızın olduğu Yapı Kredi şubesine uğrayın ve buradaki müşteri temsilcilerinden birisi ile görüşün. Eğer mümkünse yanınıza bordro, vergi levhası, kira kontratı gibi gelirinizi ispat eden bir belge ile gidin ve Esnek hesap limit artış talebinizi iletin.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri

Yapı Kredi telefon bankacılığını arayarak karşınıza çıkan müşteri temsilcisine Esnek hesap limit artırım talebinizi iletin. Limit artırım talebiniz bu şekilde de sisteme girilecektir. Eğer yapmanız gereken ek işlemler var ise zaten size Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi bu konuda daha detaylı bilgi verecektir.

Advertisement

Yapı Kredi İnternet ya da Mobil Bankacılık

Esnek hesabınız için limit artırım talebi yapmanın belki de en kolay yolu hiç kimse ile muhatap olmadan limit artırım talebi yapmaktır. Bunun için (dönemsel olarak değişse bile) limit artırım talebi yapmanız yeterli olacaktır.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


23 yorum

   • Merhaba;

    Sitemizin Yapı Kredi ile organik bir bağı bulunmamaktadır. Lütfen YKB şubelerine y da müşteri hizmtlerine ulaşarak talebinzi iletiniz.

  • Mirhan Ahmet yağar on

   Esnek hesabımın acilen 2000 TL olmasi istiyorum gereğinin yapılmasını talep ediyorum

 1. Nihal sağlam on

  Esnek Hesap limitimin 2.500 tl daha artırılmasını talep ediyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 2. Yapı kredi kadar karışık bankacılık işlemleri olan bir banka daha görmedim esnek hesabın artırılması için 3 gündür telefondan kimseye ulaşamadım

Leave A Reply