Kredi Kartı Limit Yükseltme (Garanti Bankası) Nasıl Yapılır?

21
Advertisement

Garanti Bankası kredi kartınız mı var? Bonus kredi kartı ya da başka bir Garanti Bankası kredi kartınız için kredi kartı limit yükseltme işlemleri ile ilgili bilgiler.

Kredi Kartı Limit Yükseltme (Garanti Bankası)

Garanti Bankası bünyesinde yer alan Bonus kredi kartınız, Flexi, Money ya da başka bir kredi kartınız için kredi kartı limit yükseltme işlemleri için gerekli işlemler oldukça basittir. Aşağıdaki basit adımları takip ederek Garanti Bankası kredi kartı limitinizin yükseltilmesi için gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankasına kayıtlı cep telefonunuzdan 3340’a ya da yurtdışında bulunuyorsanız 0532 752 33 40 numarasına SMS göndererek limit arttırmayı kolaylıkla talep edebilirsiniz. Bunun için oldukça basit bir SMS mesajı hazırlamanız yeterlidir. “ARTIR, TC. Kimlik Numaranız, Kartınızın Son 6 Hanesi, Aylık Net Geliriniz”i aralarında birer boşluk olacak şekilde hazırlamanız yeterlidir. Garanti Bankası kredi kartı limit yükseltme için aşağıdaki örnek SMS mesajınız inceleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Yükseltme (Garanti Bankası)

Örnek SMS Mesajı: ARTIR 11111111111 265612 5250

Limit artış talebinde bulunmak için bir diğer yöntem de limitini arttırmak istediğiniz kartla Paramatik’lerdeki “Limit İşlemleri” ne girerek oradan limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Advertisement

Dilerseniz Garanti Bankası internet şubesinden, Alo Garanti Telefon Bankacılığından ya da şubelerden düzenli limit artış talebin de bulunabilirsiniz. Bu şekilde düzenli olarak Garanti Bankası kredi kartı limitinizi değerlendirecek ve limit artışına uygun bulunduğu takdirde kredi kartı limitiniz arttırlacaktır.

Limit artışı taleplerinizin sonuçlarını 444 0 333 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ekstrenizden ya da İnternet Bankacılığı üzerinden düzenli olarak limitinizi kontrol edebilirsiniz.

Bir önemli hususta Findeks Kredi Raporunuzu alarak kredi limitinizi öğrenebilir ve başka bir bankadaki kredi kartınızı iptal ettirerek sürekli olarak kullandığınız kredi kartı limitinizi de arttırabilirsiniz. Bu konular hakkında daha detaylı almak için Alo Garanti’yi arayabilir ya da bir Garanti Bankası şubesine uğrayarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


21 yorum

 1. ahmet demirbaş on

  kredi kartı limitimi artırmak istiyorum sms yolu ile denedim ama başarısız oldu lütfen yardımcı olurmusunuz

 2. Ben kredi kartı kullanımı konusunda çok titiz olmama şimdiye kadar ödeme günü gelmeden ödemelerimi fazla fazla yatırmış olmama rağmen limit arttırım talebim red ediliyor. ihtiyacım varken limitimi arttırmıyacaksa neden Garanti ile çalışıyorum? ihtiyacım olmadığında arayıp limitinizi arttıralım mı diye sormanız da bi o kadar vahim bi durum. üzülerek söylüyorum Garanti’ye olan güvenim sarsılmıştır.

  • borçlarını vaktinde ödüyorsun, demekki limite ihtiyacın yok, paran var… Banka sevmez seni.. ödeyemezsen, lan bu adamın limite ihtiyacı var, hem de limite dayanmış, kartı sürekli kullanamıyor, arttıralım da iyice kullansın derler ve arttırırlar.

 3. SERHAN ŞAHİN on

  limit arttırma talabeinde iki defa müraacat ettim sonuç alamadım sebebi nedir garantiye güvendik güvenim sarsıldı

  • yasemin durmaz on

   düzenli ödememe rağmen 3 defa limit artırımı istedim hicbir sonuc alamadım herhalde ev hanımı olduğum için önemsemediniz

   • Aynen ya bende ev hanimi yim kredi kartı verdiler banada 1100 tl artırmak istiyom hiç cvp gelmiyoya

 4. kredi kartı müşterilerinin en cok sıkıntısını cektiği konulardan birisi limit artırımı
  limit artırımı için iyi müşteri olmaktan çok kötü müsteri olmanız gerekiyor.
  ne kadar cok geç öderseniz o kadar cok limitiniz olur. asgari tutarda calısan arkadasım var adamın maasının 10 katı limiti var unutmayın ki yine de kartın limiti ne kadar olursa olsun sonucta dönüp dolasıp ödeyecek olan kişi sizsiniz

 5. cengiz acar on

  2000 lira kredi kartı limitim var.2000 degıl 10 binde olsa ödeme imkanım var.sırf alışmayım yarın bi gün başkasının eline geçer diye kullanmasın diye limitimi küçük tutmuştum.şimdi lımıtımı 4000 yapmak istedim ama banka reddetmiş.üstelik başka bankada kredi kartımda yok.pazartesi günü ilk işim kredi kartımı kartımı kapattırmak olucak.

 6. ahmet güleryüz on

  baylar bayanlar limitini artırmak isteyenler beni ii dinlesin…limit artırma şöyle olur kendimden bahsediyorum benm kartımın limiti şu an 21.000 tl nasıl geldim buralara çok basit kartımın limiti 8.000 artırmak istedim yapamadım ama 10000 istemiştim arkadaşım bankada çalısıyo o söyledi uyguladım.vede harika gidiyorum. aslında şöyle oluyo her 6 ayda 900 tl artırabilirsiniz fazlasını yazarsanız sistem sizi devre dışı bırakıyo kafayı çalıştırın her 6 ayda 900 tl artırın 50.000 kadar çıkmazsanız namerdim..saygılarımla…:)

 7. Halis Dilek on

  Bu nasil bir banka Boyle kartimin limiti 2000 tl ydi 250 dusurduler ilk isim yarim karti kapatmak olacak garantiye guven sarsildi

  • Merhaba;

   Bu sayfanın ve sitenin Garanti Bankası ile organik bir bağı yoktur. Bu sayfaya yazmış olduğunuz yorumlar Garanti Bankası yetkililerine ulaşmaz.

   Teşekkürler

Leave A Reply