Garanti BBVA Kredi Kartı Borç Öğrenme Nasıl Yapılır?

2
Advertisement

Garanti Bankasına ait kredi kartlarının borç, güncel borç bakiye bilgilerini öğrenmenin yolları hakkında bilgi.

Garanti Bankası son yıllarda Türkiye’de ki bankacılık sektöründe hemen hemen her alanda liderliğini devam ettiriyor. Garanti Bankası aynı şekilde kredi kartı pazarındada liderliğini devam ettiriyor. Garanti Bankası kredi kartı dönemsel borcunuzu ve ya güncel borç ve limiti bilgilerinizi öğrenebilmek için aşağıdaki kanallardan yararlanabilirsiniz.

Bu sayfayı eğer okuyorsanız zaten internet bankacılığı da kullanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü hangi banka olursa olsun en güncel anlık borç, limit, hesap özeti v.s. bilgilerine internet bankacılığı üzerinden oldukça rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Eğer internet bankacılığı şifreniz yok ise yine Garanti bankasının web sayfalarındaki yönergeleri takip ederek eğer bunlar zor ve karışık geliyorsa en yakın garanti Bankası şubesine uğrayarak internet bankacılığı şubesi kullanıcı adı, parola, şifre bilgilerini edinebilirsiniz.

İnternet bankacılığı ile şimdi ki ve geçmişteki hesap özetlerinizi, anlık borç bakiyesini, dönem içi işlemleri ve bir sonraki dönem hesap kesim tarihine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hesabınızda para var ise hemen borcunuzu da ödeyebilirsiniz.

0 850 222 0 333 ve ya 444 0 333 numaralı telefonlar ile hizmet veren Garanti Bankasında aslında arayacağınız numarayı bulmak için kredi kartınızın hemen arkasında yer alan müşteri hizmetleri numarasına bakmanız yeterli. Çoğu bankada olduğu gibi Garanti Bankasıda birden fazla tarzda kredi kartına sahip ve bazen kredi kartı çeşidine göre farklı (genel numaralar her şekilde geçerlidir) müşteri hizmetleri telefon numaraları kullanabilmektedir.

Telefon bankacılığı ile bilgiye sesli yanıt sistemi ile rahatlıkla ulaşıp herhangi bir müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmeden ana detay bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz mevkiye en yakın Garanti Bankası ATM’sini kullanarak da kredi kartınızın tüm anlık geçmiş ve gelecek dönem borç ve limit bakiyelerini masrafsızca ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
e-ekstre kullanarak hem kağıt tasarrufu yaparak çevreye katkı sağlarsınız hem de kredi kartınız kesildiğinde mail aracılığı ile hemen e-posta adresinize gelen mail ile ekstrenize postadaki gecikmeler ve kaybolmalara takılmadan ulaşabilirsiniz. Ancak anlık bilgileri öğrenebilmek için yine yukarıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Posta hizmetlerinin aksadığı bir bölgede yaşıyor iseniz kredi kartı ekstrenizi e-ekstre yöntemi ile almanızı tavsiye ederiz. Bunun için Alo Garanti hattını aramanız yeterli olacaktır.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


2 yorum

Leave A Reply