Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma (Bonus Limit Arttırma)

0
Advertisement

Bonus kredi kartı limit yükseltme nasıl yapılır? Bonus limit arttırma. Garanti BBVA Bonus kredi kartınızın limit artış talebiniz nasıl yapılır?

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti BBVA Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti BBVA Bankası Bonus kredi kartı limit arttırma işlemlerini birbirinden farklı bankacılık kanallarını kullanarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SMS İle Bonus Limit Arttırma

Öncelikle SMS mesajını kayıtlı olan cep telefonu üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. SMS formatı ise şu şekilde olmalıdır : ARTIR yazıp bir boşluk TALEP EDİLEN LİMİT yazıp yeniden boşluk KARTIN SON 6 RAKAMI boşluk AYLIK NET GELİR
Örnek : ARTIR 15000 763553 1500
SMS mesajı 3340 numaralı merkeze atılmalıdır.

Genellikle Bonus kredi kartı ekstrenizin açıklama kısmında kredi kartı limitinizi SMS ile nasıl arttıracağınıza dair bilgi yer almaktadır. Format ya da servis numarası değişikliğini ekstrenizden de takip edebilirsiniz.

Paramatiklerden Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartınız ile Garanti BBVA Paramatiklerden birine giriş yapın ve ATM’de bulunan menülerden LİMİT İŞLEMLERİ’ni seçip limit artış talebinizi Garanti BBVA Bankasına iletebilirsiniz. Aynı zamanda Bankamatiklerden düzenli limit artış talebinde de bulunabilirsiniz.

Advertisement

Şubeler Aracılığı İle Bonus Limit Arttırma

En yakın Garanti BBVA Bankası şubelerinden birisine uğrayın. Müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı limit talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilciniz sizin adınıza gerekli işlemi gerçekleştirecektir. Eğer ki yeni bir iş ya da ani bir gelir artışı meydana geldi ise bunu ispat eden belgeyi bankaya vermeniz limit arttırım talebinizin daha iyi değerlendirilmesine yol açacaktır.

Mobil ve ya İnternet Şubesi

Garanti BBVA mobil ya da internet şubesi kullanan bir müşteri iseniz. Kolaylıkla cep/internet şubedeki kredi kartı işlemleri menüsü aracılığı ile Bonus kredi kartınızın limitini arttırmak için talepte bulunabilirsiniz. Unutmayınız ki kredi notunuza bağlı olarak Garanti BBVA bankası limit artış talebinizi değerlendirecektir. Diğer bankalar ile sorunlar yaşıyorsanız limit artış talebiniz karşılanmayabilir.

Limit Artış Talebinizin Sonucunu Nasıl Öğrenirsiniz?

Limit arttış talepleri Garanti BBVA Bankası sistemine giriş sırasına göre değerlendirilmektedir. Kredi kartı limit artış talebinizin sonucunu kredi kartı ekstrenizden ya da Alo Garanti üzerinden takip edebilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply