Garanti BBVA Bankası HGS Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

3
Advertisement

HGS sistemine Garanti Bankası üzerinden nasıl sahip olabileceğiniz, otomatik ödeme talimatı ve HGS ile ilgili diğer sorularınız ile ilgili yazı.

1 Ocak 2013 tarihi itibari ile kullanılan HGS etiketlerine hem ödeme yapabilir hem de HGS etiketi temin edebilirsiniz.

HGS ürününü Garanti Bankasından almak için mutlaka Garanti Bankası nezdinde aktif bir hesabınızın olması gerekiyor. Ya da bir kredi kartınızın olması şarttır.

Ne hesabınız ne de kredi kartınız yok ise HGS etiket başvurusundan önce hemen hesap açabilir ve ardından da HGS etiket başvurusunda bulunabilirsiniz.

HGS etiketi aldıktan sonra dilediğiniz gibi otomatik ödeme talimatı verebilir ve HGS etiketinizin sürekli olarak dolu olmasını sağlayabilirsiniz. HGS etiketindeki bakiyenizi sizin belirlşediğiniz miktarın altına düştüğü anda hemen kredi kartınızdan ya da vadesiz hesabınızdan hemen belirlediğiniz miktarda dolum işlemi gerçekleşecektir.

HGS Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

HGS Başvuru işlemleri için iki adet bankacılık kanalı kullanabilirsiniz.

Advertisement
  1. Garanti İnternet Şubesi : Garanti İnternet Şubesi kullanıcıları HGS başvurularını rahatlıkla yapabilir ve HGS etiketlerinin ücretsiz olarak adreslerine ulaşmalarını da sağlayabilmektedirler. otomatik ödeme talimatını da bir kaç saniye içerisinde kolaylıkla gerçekleştirebilirler.
  2. Garanti Bankası Şubeleri : En yakın Garanti Bankası şubesine uğrayarak HGS etiketi için rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


3 yorum

  1. kerim taştan on

    Gerçekten harika bi uygulama kgs kartımıda bankamdan yani GARANTİ’ den almıştım vatandaş ptt şubelerinde sıra beklerken internet şubesine girip toplamda 5 dk dahi sürmeden başvurumu yaptım kapıma gelicek GARANTİ BANKASINI TEK GEÇERİM (banka çalışanı değilim 🙂 bankamı seviyorum sadece

Leave A Reply