Garanti BBVA Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

39
Advertisement

Garanti BBVA Bankası kredi kartı borç ve limit sorgulama işlemlerinin yapılacağı kanallar hakkında bilgi. Garanti BBVA bankası kredi kartı borç sorgulama nasıl yapılır?

Bonus Kredi Kartı Logo

Kaynak : bonus.com.tr

Garanti BBVA Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Garanti BBVA Bankası şu anda piyasaya hakim durumu sebebi ile en fazla revaçta olan Bonus Card ve türevlerini yöneten banka konumunda. Flexi, Miles&Smiles, American Express, Money gibi bir çok kredi kartı ürününe sahip. Bir çok kişinin eline ekstrelerin geç ulaşması ve ya başka sebeplerden kredi kartı borçlarını öğrenme ihtiyacı vasıl oluyor. Bazen de o ay içerisinde çok fazla harcama yaptığınızda da ne kadar limitinizin kaldığını öğrenmek istersiniz. Bunu Garanti BBVA Bankasında gerçekleştirmek için 3 yol bulunmaktadır:

Garanti BBVA Bankası Kredi Kartı Borç Öğrenmek İçin İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığına girmek ve anlık borç miktarı ile hangi kurumda ne kadar alışveriş yaptığınızı öğrenmenin en kolay ve en güzel yoludur. Çünkü bilgisayarın başında ve uzun uzun inceleyebileceğiniz bir ortamı ancak internet bankacılığı ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı cep telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar ile de anlık olarak da takip edebilirsiniz. Eğer Garanti BBVA Bankasına ait internet şubesine üyeliğiniz yok ise kredi kartınız ve bankada kayıtlı cep telefonunuz ile kolaylıkla şifrenizi öğrenip giriş yapabilirsiniz. Garanti BBVA Bankası internet şubesi kullancı adı, şifre ve parolanızı öğrenmek istiyorsanız hemen buraya tıklayıp gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Kredi Kartı Telefon Bankacılığı İle Öğrenme

Garanti BBVA Bankası müşteri hizmetleri hattını arayarak da kredi kartı borcunuzu anlık olarak öğrenebilir ve kalan limitiniz hakkında da bilgiye ulaşabilirsiniz. 444 0 333 ve ya 0 850 222 0 333 numaralı hattı arayarak sesli yanıt sisteminden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun için sadece kredi kartınızın yanınızda olması ve kredi kartınızın şifresini bilmeniz yeterli olacaktır.

Garanti BBVA Bankası Borç Sorgulama İçin Banka ATM’leri

Teknolojik ürünleri kullanmayı sevmiyorsanız size tek bir yol kalıyor oda bir Garanti BBVA Bankası ATM’si bulmak ve buradan kredi kartı borç ve limit bilgilerine ulaşmak…

Garanti BBVA Şubeleri

Şimdi diyeceksiniz ki kredi kartı borcu öğrenmek için şubeye gidilir mi? Evet gidilir. Neden gidilir diye soracak olursanız eğer Garanti BBVA şubelerinde hem telefon bankacılığına hem de internet bankacılığına ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz. Aklınızda olsun..

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


39 yorum

 1. Murat KOCA on

  Kredi karti borcumu ogrenmek istiyorum ve hesap ekstresini email olarak gonderilmesini istiyorum yurtdisinda yasiyorum kredi kartim yeni ulasti elime

 2. halil ibrahim sari on

  lutfen kredi karti borcumu ogrene bilirmiyim yurt disinda yasadigim icin ogrenemiyorum tesekkur ederim

 3. ziya kesimal on

  yurt disinda yasiyorum ve bankaya vermis oldugum yurt disi telefon numaram ile sifre alamamaktayim…bu dumda kredi karti borc miktari ogrenme,odeme,havale gibi islemleri yapamamaktayim.nasil yardimci olmayi dusunuyorsunuz?

 4. HÜSNÜ KANDEMİR on

  Kredi kartıma ait hesap dökümünün düzenli mail adresime her ay bildirilmesini istiyorum. (husnukandemir@hotmail.com)

 5. ayşegül çini on

  kredi kartını kullandırıyor sunuz .extıraları göndermiyorsunuz.bu yüzden ne kadar ödememiz gerekiyor bilmiyoruz.bankalar icinde bence en kötü hizmet veren banka durumundasınız benim gözümde.bu ğibi şikayetleri dikate alıp degerlendirmeniz gerekir

Leave A Reply