Findeks Kredi Notunu Turkcell Üzerinden Öğrenme

0
Advertisement

SMS ile hızlı bir şekilde Turkcell üzerinden Findeks Kredi Notunuzu öğrenebilirsiniz. Nasıl mı detaylar aşağıda…

Findeks Logo

Kaynak : findeks.com.tr

Artık Findeks Kredi Notunuzu sadece tek bir SMS atarak Turkcell üzerinden öğrenebilirsiniz. Findeks Kredi Notu bilgisine ihtiyaç duyan ancak bankaya da gitmek istemeyenler için Mayıs 2015 itibari ile 9 TL olarak ücretlendirilen bir servis bulunmaktadır.

Bankalar ile olan uzun yıllara dayalı ilişkilerinize istinaden oluşturulan bir not olan Findeks Kredi Notu ile bankalar kredili ürün kullanacak olan müşterilerine cevap vermeden önce yani başvuruları değerlendirirken öncelikli olarak Findeks Kredi Notuna bakmaktadırlar. Bu sebeple bankalar ilişki içerisinde olan kişiler için Findeks Kredi Notu önemli bir argümandır.

peki Turkcell üzerinden Findeks Kredi Notumuzu nasıl öğreneceğiz.

hemen cep telefonunuzun mesaj ekranına TC Kimlik Numaranızı yazın ardından da bir boşluk bırakıp Doğum Yılınızı yazın ve bu mesajı vakit kaybetmeden hemen 1122’ye gönderin. kısa bir süre içerisinde Findeks Kredi Notunuz SMS ile cep telefonunuza gelecektir.

Örnek mesaj : 11221122221 1976

Advertisement
Findeks Kredi Notu Skala

Findeks Kredi Notu Skala

Bu servisi sadece Turkcell aboneleri kullanabilir. Findeks Kredi Notu 1 ile 1900 arasında değişmektedir. 1 en düşük puan olup 1900 ise alınabilecek en yüksek puandır.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply