444 0 335 Garanti BBVA Bankası Müşteri Hizmetleri Mi?

0
Advertisement

Türkiye’de en yüksek sayıda şubesi bulunan bankalardan birisi olan Garanti BBVA Bankası’nın müşterilerinden biriyseniz.

Bireysel bankacılık işlemleri, borçlar, kredi ya da kredi kartı başvuruları gibi birçok konuda müşteri temsilcisine hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekebilir. Sizler için Garanti Bankası müşteri hizmetlerine ulaşmanın yollarını araştırdık!

Garanti BBVA Bankası’na telefonla ulaşmak

Günümüzde bankalar, müşteri hizmetleri destek hattında doğrudan destek verme konusunda durumu ağırdan almaktadırlar. Bunun için ilk önce sizin probleminizi sesli yanıt sistemine aktarıyorlar ve sesli yanıt sistemi sizi ilgili kişilere yönlendiriyor. Ancak tuşlanan numaralara göre, birkaç dakika içinde bankanın müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün!

Garanti BBVA Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası

İlk olarak yapmanız gereken, bankanın telefon destek birimi olan müşteri hizmetleri birimine ulaşmak. Garanti BBVA Bankası telefon numarası, tüm operatörler ve herkes için, 444 0 333 numarasıdır.

Aynı zamanda 0850 222 0 333 numaralı hat da Garanti Bankası müşteri temsilciliği hattıdır, bu iki numaradan bankaya ulaşabilirsiniz. Gelelim ikinci kısma, hangi yönlendirmeleri yaparak probleminizi çözmek için doğrudan bir müşteri temsilcisi ile sesli görüşebilirsiniz?

Garanti BBVA Bankası müşteri temsilcisine ulaşmak için hangi numarayı tuşlamalıyım?

Bankanın sesli yanıt sistemine girince, size ihtiyacınız olan probleme göre farklı numaralar gelecektir. Bazı insanlar çalıntı kart seçeneğini özellikle tuşlayarak, kendileri ile hızlı şekilde iletişime geçilmesini sağlıyor, ancak bu yanlıştır.

Advertisement

Müşteri temsilcisi arandığında sırası ile 1-3-5 numaraları tuşlanmalıdır. Bu tuşlamaları yaparsanız, müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz. Ancak 1-3-5 numaraları ile doğrudan Garanti Bankası müşteri temsilcisi çıkmayabilir, öncesinde sizden bir doğrulama istenebilir. Bu durumda yapmanız gereken, kredi kartınızın ön yüzündeki numaraları ve akabinde şifrenizi girmek. Bankalar bu esnada kimi zaman tc kimlik numarası ya da diğer bilgileri de isteyebiliyor. Bundan dolayı Garanti BBVA Bankası müşteri temsilciliğini ararken yanınızda kartınızı mutlaka bulundurun.

Garanti BBVA Bankası müşteri temsilcisine ulaşmanın alternatif yolları

Artık bankalar, çıkardıkları mobil uygulamalar ile müşterilerinin sorunlarının çözülmesi için hızlı destek sunabiliyorlar. Garanti BBVA Bankası iPhone ve Android mobil uygulaması da müşteri olarak destek alabileceğiniz servisler arasında. Uygulamaya konulmuş olan ‘mobil işlem asistanı’ sayesinde sesli komut vererek, probleminizin hızlıca çözülmesini sağlayabilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine geç ulaşım probleminden ötürü şikayetlere zaman zaman denk geliyoruz, ancak hızlı şekilde sorununuzun çözülmesini istiyorsanız alternatiflerinizden bir tanesi mobil işlem asistanı ile problemi mobil uygulamadan çözmek. Diğeri ise sesli yanıt sistemi için müşteri temsilcisini arayıp, TC Kimlik ve kart no ile giriş seçeneklerini kullanarak 1-3-5 numaralarını sıra ile tuşlamak.

Garanti BBVA Bankası müşteri hizmetleri telefon bekleme süresi neden uzun?

Banka, Türkiye’nin en çok müşteriye sahip en yoğun bankalarından bir tanesidir. Genel olarak telefon ile işlem süreleri, çok fazla talep olduğu için yoğundur. Ancak son yıllarda, ülkemizin en teknolojik bankası olan Garanti Bankası tarafından sunulan mobil işlem asistanı ya da benzeri ek teknolojiler ile bu bekleme süreleri azalmaktadır. Herkesin işlemini yapacak kadar geniş bir çağrı merkezi ekibi, Garanti Bankası için çalışmakta ancak kredi kartı limiti öğrenme, harcama öğrenme, hesap bakiye bilgisi öğrenme gibi kolay işlemlerin direkt telefonda halledilebilmesi için sesli yanıt sistemi kullanılıyor.

Öncelikli ve acil işleriniz için, Garanti BBVA Bankası mobil işlem asistanı Mia, ya da verdiğimiz komut numaraları ile hızlı şekilde müşteri temsilcisi ile görüşebilir, tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çağrı merkezine ulaşma ile ilgili sorun yaşıyorsanız, deneyimlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply