kredi
May 22 nd, 2013
Bankalar-Yapı Kredi7 Yorum

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numarası kaçtır? Yapı Kredi müşteri hizmetleri hattı hakkında bilgi.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı
YKB Müşteri Hizmetleri Numarası : 444 0 444

Çoğu hizmetten yararlanmak için telefon bankacılığı şifrenizi önceden almış olmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi çağrı merkezi Türkiye’nin belki de en eski çağrı merkezlerinden birisidir. Zamanında 444 0 444 lü numarayı kullanarak ilk 444’lü furyayı başlatan bankadır.

Defalarca ödül almış bir çağrı merkezine sahip olan Yapı Kredi bankası telefon bankacılığını 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.

Sadece bir müşteri temsilcisine değil kart numara ve şifreniz ile sesli yanıt sisteminden de yararlanarak kredi kartı ve hesap bilgilernize ulaşmanız mümkündür.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerinin 444 0 444 numaralı hattını arayarak Havale, EFT, Kredi kartı ödemesi, döviz alım ve satımları ile hesaplarınızın durumuna göre fon alım satımı dahi yapabilirsiniz.

Doğrudan müşteri temsilcilerimizle görüşerek; Kredi kartı işlemlerinizden hesap hareketlerinize, EFT ve havaleden yatırım işlemlerine, döviz alım ve satımına kadar tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Şifrenizi Nasıl alabilirsiniz.

Bir Yapı Kredi ATM’sinden kullanıcı işlemleri menüsünden telefon bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.Daha uzun yolu ise bir YKB şubesine kimlik belgeniz ile başvurmanızdır. Şifrenizi aldıktan sonra 444 0 444 numaralı hattı arayarak şifrenizi aktif etmeniz mecburidir.

7 adet yorum bulunmakta

 • birol mazlum 29 Nisan 2014

  İyi aksamlar bankanizdan çektiğim ihtiyaç kredilerin ne kadarkaldi acaba veya toplam borcum mail atarsaniz sevinirim.

  Cevapla

 • Gökhan SAĞ 28 Nisan 2014

  Halihazırda kullanmakta olduğum hesap kartımı 28 nisana(bugün) kadar iptal etmek zorunda mıyım ? yıllık cezası olduğu söyleniyor. Fakat ben kartımı en az 2 ayda bir düzenli olarak kullanıyorum. Para yatırıp para çekiyorum vs. Acil bilgilendirirseniz sevinirim.

  Cevapla

 • ekrem kurt 24 Şubat 2014

  yıl geriye dönük olarak kesilen masraf ücretlerinin toplamının yasal faizi ile tarafıma iadesini hk bilgi istiyorum

  Cevapla

 • yusuf özerol 09 Şubat 2014

  kredi kartı yıllık aidat ücretinin tarafıma iadesini arz ederim saygılarımla.

  Cevapla

 • mustafa saçı 20 Aralık 2013

  sayın yetkililer ben yirmi yıldır sizin müşterinizim benim son aylarda hesap görüntüm detaylı gelmemektedir lütfen meil adresime tam detaylı bilgileri gönderirseniz memnun olurum teşekkürler.

  Cevapla

 • mehmet bozdemir 17 Kasım 2013

  ekim dönemine ait borcum olmmasına rağmen,kasım dönemi hesap özetinde.harcamamdan fazla hesap kesilmiş,bilgilendirirseniz sevinirim..

  Cevapla

  • Ümit KUMSARI 01 Aralık 2013

   EKİM 2013 DÖNEMİNE AİT HARCAMALARIM İÇİN KASIM DÖNEMİ HESAP ÖZETİNDE HARCAMAMDAN FAZLA HESAP KESİLMİŞ, BİLGİLENDRİRSENİZ MEMNUN OLURUM

   Cevapla

Yorum ekle