Ziraat Bankası Bireysel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Online Kredi Başvurusu

0
Advertisement

Ziraat Bankası bireysel kredi başvurusu nasıl yapılır. Ziraat Bankası ihtiyaç(bireysel) kredi başvurusu, gerekli evraklar hakkında bilgi ve başvuru sonucunu öğrenme/sorgulama

Ziraat Bankası Logo

Bir devlet bankası olan ve Anadolu’nun en ücra köşelerinde dahi bulabileceğiniz Ziraat Bankası tüm Türkiye’nin her konudaki ihtiyaçlarına yıllardır olduğu gibi destek vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası bireysel kredileri Türkiye dört köşe bucağında sizleri bekliyor.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Web Üzerinden Kredi Başvurusu : Ziraat Bankası bireysel kredisine başvuru için buraya tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Kredi başvuru yanıtınızı ise formda belirtmiş olduğunuz telefon üzerinden alacaksınız.

Ayrıca Ziraat müşterisi ve internet bankacılığı kullanıyorsanız eğer internet şubesi üzerinden de bireysel kredi başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile bireysel kredi başvurusu : En kısa sürede hemen ön onay alabileceğiniz bireysel kredi başvuru yöntemidir. Aşağıdaki formatta ve örnekte görüldüğü gibi bir mesaj hazırlayıp 4747’ye göndermeniz kredi başvurusu için yeterli olacaktır.

Advertisement

KREDI (BOŞLUK) TC KİMLİK NO (BOŞLUK) KREDİ TUTARI (BOŞLUK) VADE (BOŞLUK) AYLIK GELİRİNİZ

KREDI 99999999999 22000 18 3500

Bu bankacılık kanalları haricinde eğer ki Ziraat Bankası ATM kartınız var ise Ziraat ATM cihazlarından ya da en yakınınızda yer alan Ziraat Bankası şubesine uğrayıp bireysel kredi başvuru form doldururarak ya da Ziraat Müşteri Hizmetlerini arayarak da bireysel kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply