Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

0
Advertisement

Yapı Kredi bankası kredi kartı başvurunuzun durumunu nasıl sorgularsınız. Yapı Kredi bankası kredi kartı başvuru sorgulama işlemleri.

Yapı Kredi bankası hem şube olarak hem de sunmuş olduğu World kredi kartı ile yurt çapında yaygın bir şekilde hizmet vermektedir. Dolayısıyla kredi kartı başvuruları da oldukça fazl abi rşekilde yapılan bankaların başında gelmektedir.

Ancak Yapı kredi bankasının kredi kartı başvuru sorgulama işlemleri internet ortamında yapılmamaktadır. Sadece Yapı kredi internet bankacılığı kullanan kişiler kredi kartı durumunu sorgulayabilmektedir. Ancak internet şubesini kullanmayanlar için böyle bir şans bulunmamaktadır.

Ancak SMS ile kredi kartı borç sorgulama Yapı kredi de olan bir hizmettir ve bu şekilde Yapı Kredi kredi kartı başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Bunun için;

Başvurusunu yaptığını kart tipi (boşluk)TC Kimlik Numarası şeklinde 4407’ye bir SMS atmanız gerekmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvuru durumunuz ile ilgili bir bilgi alacaksınız.

SMS ile başvuru sorgulamada problem yaşarsanız eğer Yapı Kredi Müşteri hizmetlerini arayabilir ya da en yakın Yapı Kredi şubesine de uğrayıp bilgi alabilmeniz mümkündür.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply