World Sanal Kart Nedir? Özellikleri Nelerdir?

0
Advertisement

İnternette güvenli alışveriş yapabilmenin en iyi yollarından birisi olan sanal kartlardan biri olan World Sanal Kart hakkında genel bilgiler ve özellikleri

World Kredi Kartı

İnternetten sık sık alışveriş yapıyorsanız ve bir World kredi Kartı sahibi iseniz mutlaka kendinize bir sanal kart oluşturun. İnternette sanal kredi kartı ile alışverişten daha güvenlisi yoktur.

World Sanal Kart Neden Güvenli?

Öncelikle World Sanal Kartınız oluşturulduğunda limitiniz “0”dır. Ancak siz diyelim ki 200 TL’Lik bir alışveriş yapacasksınız. Hemen internet şubesine giriş yaparak snaal kartıonızın limitini 200 TL yapıyorsunuz alışverişinizi sanal kartınız ile gerçekleştirdikten hemen sonra yeniden limitini sıfırlayıp kredi kartı numaranız kötü niyetli kişilerin eline geçse dahi rahatlıkla hayatınıza devam ediyorsunuz. İşin kestirmeden anlatımı bu.

Normalde cebinde taşıdığınız Worldcard ile World Sanal Kart’ın numaraları birbirinden tamamen farklıdır ancak World Sanal Kart sizin Worldcard’ınıza bağlı olarak çalışır ve limitini kendi kredi kartınızdan daha yüksek olacak şekilde ayaralayamazsınız.

World Sanal Kart Bilgilerime Nasıl Ulaşırım?

Hemen Yapı Kredi İnternet şubesine giriş yapın. Kredi Kartlarım menüsüne girin ve buradaki Sanal Kart kısmına tıklayın. Burada CVV numarası dahil her türlü bilgiye hemen ulaşacaksınız.

Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply