Vakıfbank – SMS Kredi Başvurusu (5724 SMS İle Online Kredi Başvurusu)

0

SMS kredi başvurusu Vakıfbank nezdinde nasıl yapılır? Vakıfbank’tan 5724 SMS kredi almak için hangi numaraya nasıl mesaj atmamız gerekiyor?

Vakıfbank Logo

SMS ile bireysel kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan birisi de Vakıfbank. Vakıfbank Tİk yani Taksitli İhtiyaç Kredisi başvurusunu 7 gün 24 saat nerede olursanız olun (sadece cep telefonunuzun çektiği bir yer olsun yeter) dilediğiniz gibi başvurabilirsiniz.

Başvuru yapmak için 18 yaşın üzerinde olmanız yeterlidir. Ayrıca yapmış olduğunuz SMS kredi başvurularının cevabı da sistemsel bir problem yok ise 5 dakika içerisinde cebinize gelecektir.

Peki nasıl başvuru yapacaksınız. Cep telefonu operatörünüz hangisi olursa olsun aynı şekilde başvuru yapacaksınız. Yani mesaj göndereceğiniz numara her operatör için aynı olacaktır. Cep telefonunuzun mesaj ekranına önce TIK yazın ardından biere boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı ve ardından belgelendirebileceğiniz gelirinizi yazın ve bu mesajı 5724’e gönderin.

Cevabınız 5 dakika içerisinde cebinize gelecektir. Onaylanması durumunda kredi başvurunuz; dilediğiniz Vakıfbank’a uğrayabilirsiniz…


Leave A Reply