TEB Borç Transfer Kredisi – Nasıl Başvurulur? Şartlar Nelerdir?

0
Advertisement

TEB Borç transfer kredi nedir? Diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplayan kredi TEB Borç Transfer Kredisi hakkında

TEB Borç Transfer Kredisi - Nasıl Başvurulur? Şartlar Nelerdir?
TEB’den kaçırılmayacak br borç transfer kredisi fırsatı , %0,95’den başlayan faiz oranıyla ihtiyaç krediniz TEB’de! Uzun sredir reklamlarıda yapılan bu krediye tüm kredi ve kredi kartı borcu olan kişiler başvurabilirler.

Tüm kredi borçlarınızı TEB’e transfer edin , 60 aya varan vade ve %0,95’den başlayan faiz oranıyla kredinizi hemen alın.

Öncelikle bu krediye başvurabilmek için bir TEB şubesine uğramanız gerekmektedir. TEB şubelerinden yapılan değerlendirmeler sonrsı Borç Transfer Kredisi kullanıp kullanamayacağınız belli olacaktır.

Örnek ödeme tablosu aşağıda yer almakla birlikte eğer ki işsiz ya da icralık durumda iseniz bu krediyi almanız biraz daha zor olacaktır. Findeks kredi notunuzu düşük olması da krediyi kullanma olasılığınızı azaltacaktır. Eğer ki bu krediye başvurmuş ve bir tecrübe yaşadı iseniz diğer kişilerinde bilgilenmesi amacı ile yorumlar kısmından bizlere bilgi verebilirsiniz.

Findeks Kredi notu 1850 olan bir müşteri için (genellikle borcunuz zamanında ödeyen ve yeni bir krediye çokda ihtiyaç duymayan kişilerin genellikle böyle puanı olur) 10.000 TL 60 ay vade için ödeme 231,03 TL olarak hesaplanmış. Faiz oranı %0,95. Ancak Findeks kredi notunuzun daha düşük olması kredi faiz oranını yükseltecektir. Buna dikkat ediniz.

Advertisement
Ayrıca bankanın son resmi uyarısını da aşağıya iliştiriyoruz:

“İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarlarına göre örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli işsizlik teminatlı Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına kredi tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Ön onaylı kredi limiti 20 gün boyunca geçerlidir. Ön onay tarihinden kredi başvuru tarihine kadar geçen sürede müşterinin kredibilitesinde meydana gelebilecek değişikliklere göre TEB’in müşterinin kredi talebini yeniden değerlendirerek karar vermek hakkı saklıdır. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.”


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply