PTT Bonus Kredi Kartları Başvuruları Nereden Alınır?

0
Advertisement

PTT Bonus Kredi Kartı başvurusu nasıl yapılır? Nerelerden PTT Bonus Kredi Kartı başvuruları kabul edilmektedir? Online başvuru var mı?

Ülkemizde hizmet veren kurumlar arasında yer alan PTT, son yıllarda müşterilerine ve ülke insanı için hazırlamış olduğu birçok hizmeti ile adeta bu sektörde çığır açmaktadır. Son derece başarılı işler gerçekleştiren PTT, ilk finans işlemlerini kendi müşterilerine sunmuş olduğu kredi ürünleri ile sağlamıştır.

PTT Bonus Kredi Kartları Başvuruları Nereden Alınır?

PTT Bonus Kredi Kartları Başvuruları Nereden Alınır?

Başvurular PTT Merkez ve Şubelerinden PTT Bonus Kredi Kart başvurusu yapılabilmektedir.

Bir dönem sonra bu da yetersiz kalarak müşterilerinin günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı ve ihtiyaç halinde nakit avans desteği için kredi kartı ürününü kullandırmanın yoluna bakmıştır. Son derece kusursuz bir hizmet anlayışı içerisinde PTT kredi kartını kullandırmayı hedeflemiş olan PTT bu vesile ile müşterilerinin daha fazla yararlanabilmesi için Bonus kredi kartı ile anlaşma sağlamıştır.

Ülkemizde en fazla gerçekliliği bulunan Bonus kredi kartı artık PTT Bonus kredi kartı olarak alınacaktır. Peki, kurum müşterileri PTT kredi kartı başvurusunu nasıl gerçekleştirebilir?

Advertisement
PTT Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı ürününe sahip olmak isteyen PTT müşterileri bu bağlamda ilk olarak merkez şubesini veya diğer PTT şubelerini kullanabilirler. Şubeden içeri girdikten sonra bankolarda bulunan yetkililere kredi kartı başvurusunda bulunacağı talebini iletmeleri neticesinde başvuru için bir adet kredi kartı başvuru formu doldurtulacaktır.

PTT Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kurum müşterileri, kendilerine sunulan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları yeterlidir. Bu bilgiler ışığında hem başvuru yapan kişinin araştırılması hem de kredi kartı sonucu ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanması gerçekleştirilmiş olacaktır.

Online PTT Bonus Kredi Kartı başvurusu şu aşamada sağlanmamaktadır.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply