Kredi Kartı Ekstresi Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

0
Advertisement

Kredi kartı ekstremizin geldiği adresin değişikliği bankalar nezdinde nasıl yapılır? Kredi kartı ekstre adres değişikliğinin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgiler

Kredi Kartının Bloke Olması

Kredi kartı ekstresinin adresine tam zamanında gelmesi bazı kredi kartı sahipleri için gerçekten önemlidir. Çünkü bu kişiler kredi kartı borçlarını, minimum ödeme tutarlarını ve dönem içi harcamalarını illa ki bir kağıt üzerinde görmek isterler ve mutlaka posta kutularına ekstrelerinin gelmesini isterler.

Eğer ki internet ve akıllı cep telefonu kullanan bir kişi iseniz inanaın kağıda basılı ekstre almanızın bir anlamı yok çünkü çevreye zarar veriyorsunuzdur. Ancak mutlaka ekstre adresime gelsin diyenlerdenseniz ve kredi kartı ekstre adresinizi güncellemek istiyorsanız yöntemler aşağıda sırlanmıştır.

Kredi kartınızın ait olduğu bankaya uğrarsanız eğer bir müşteri temsilcisine geçerli bir kimlik belgesi ile başvurarak kredi kartı ekstre adresinizi hemen değişitirebilirsiniz.
Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak br müşteri temsilcisine bağlanmayı bekleyin. Bağlandığını müşteri temsilcisine kredi kartı ekstre adres değişikliği yapmak istediğinizi belirtin ve yeni adresinizi bildirin.Bundan sonra kredi kartınız yeni adresinize gelecektir.
Hangi bankanın kredi kartını kullanırsanız kullanın mutlaka internet ya da cep şubeleri bulunmaktadır. (Birkaç istisna hariç). İnternet şubesine giriş yaparak adres değişiklik ve kredi kartı ekstre adres yenileme bölümlerinden gerekli adres değişikliklerini yapabilirsiniz.
Advertisement

Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply