Korona Günlerinde QNB Finansbank’tan %0.89 Faizli Krediye Online Başvurun!

0

QNb Finansbank online kredi başvurusu. Korona günlerinde %0.89 faiz oranları ile başlayan bireysel kredi kampanyası hakkında bilgiler ve başvuru…

Korona Günlerinde QNB Finansbank'tan %0.89 Faizli Krediye Online Başvurun!

Korona virüsü ile mücadele etmeye çalıştığımız bugünlerde kamu bankalarının vermiş olduğu kredilerin yanı sıra özel bankalardan da uygun faizli kredi talebi vardı. Bu talebe Katar merkezli QNB Finansbank %0.89’dan başlayan faiz oranları ile başlayan bir kredi kampanyası ile cevap veriyor. İşte kredinin şartları ve online kredi başvurusunda bulunabileceğiniiz adres : https://kredi.qnbfinansbank.com/

Linke tıklayıp ulaştığınız sayfadaki hesaplama aracında müşteri skoruna göre alınabilecek en düşük faiz oranı gösterilmiştir.

Kampanya 3 – 60 ay vadelerde geçerlidir. Örnek hesaplama 60 ay vadede 15.000,00 TL’lik ihtiyaç kredisi için geçerli olup Faiz Oranı aylık %0,89, Yıllık Toplam Maliyet Oranı %13,8588, sigorta ücreti hariç kredi tahsis ücreti dahil Toplam Ödenecek Tutar 20.393,22 TL’dir. Yıllık Toplam Maliyet Oranı maksimum %24,0072 olabilir. Yıllık toplam maliyet oranına KKDF (%15) ve BSMV (%5) dahil edilmiştir.

35.000 TL üstü kredi talepleriniz için size en yakın QNB Finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

QNB Finansbank piyasa koşullarına göre kampanya koşullarında değişiklik yapabilir.

QNB Finansbank Kredi Çeşitleri ise aşağıdaki gibidir…

3 Ay Ertelemeli Kredi:
İhtiyaç anında kredinizi kullanarak taksit ödemelerini ertelemenizi sağlayan bir kredi ürünüdür. Onaylanan kredinizi hemen hesabınıza aktarabilir, ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Kamu ve Finansmaaş Kredisi:
Maaşını QNB Finansbank’tan alan veya kamu çalışanı olan müşterilerimize özel faiz oranları sunduğumuz avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünüdür.

Standart İhtiyaç Kredisi:
Nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz, skorunuza göre faiz oranı avantajları sunan standart ihtiyaç kredisi ürünüdür.

Artan Taksitli Kredi:
İhtiyaç kredinizin geri ödemelerini kolaylaştıran bir kredi ürünüdür.İhtiyaç kredinizin taksitleri düşük tutarlarla başlar, her yıl kademeli olarak % 15 oranında artış gösterir.

* QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası talep etmektedir.Kredi faiz oranı ve tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir. QNB Finansbank başvuruları serbestçe değerlendirme ve reddetme hakkına sahiptir.


Leave A Reply