İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Hemen Kredi Başvurusu

0
Advertisement

Hızlı Kredi İş Bankasından kredi kullanabilmenizin en hızlı yoludur. İş Bankası “Hızlı Kredi” ile farklı bankacılık kanallarından hemen kredi başvurusu yapabilir ve kısa zamanda yanıtınızı alabilirsiniz.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvuru Yolları

İnternet Şubesi Hızlı Kredi Başvurusu :

İş Bankası İnternet şubesi kullanıcıları Hızlı Kredi başvuruları için Kredilerim menüsüne girerek burada yer alan Başvuru sekmesine tıklayıp Hızlı Kredi başvurusunu hemen yapabilir. Hatta başvurusunu da yine internet şubesi üzerinden takip edebilir.

İş Bankası Web Sitesinden Hızlı Kredi Başvurusu :

İş Bankasının web sitesindeki formu doldururarak ister İş Bankası müşterisi olun isterseniz olmayın hemen Kızlı Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hızlı Kredi başvurusunu hemen yapmak için buraya tıklayınız.

İş Bankası Telefon Bankacılığı İle Hızlı Kredi Başvurusu :

Hemen İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayın. Karşınıza çıkan müşteri temsilcisine Hızlı Kredi başvurusu yapmak istediğiniz belirtin ve size soracağı sorular ve yönlendirmeleri yaparak Hızlı Kredi başvurunuzu kısa sürede yapın.

Eğer ki İş Bankası müşterisi değilseniz bile eğer ki cep telefonunuz ile İş Bankası Müşteri Hizmetlerini ararsanız ancak Hızlı Kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Advertisement

Bankamatiklerden Hızlı Kredi Başvurusu :

Bankamatik kartınız olsun olmasın İş Bankası Bankamatiklerinden Hızlı Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kartlı ya da Kartsız seçenekleri ile Bankamatiklerden rahatlıkla Hızlı Kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İşWap Hızlı Kredi Başvurusu :
WAP uyumlu bir cep telefonu kullanıyor iseniz eğer wap.isbank.com.tr adresine giriş yaparak Başvurularım menüsü altından hemen Hızlı Kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İşCep Hızlı Kredi Başvurusu :
Bu da akıllı telefonlar için yazılmış bir uygulama olan İşCep ile yine Başvurularım menüsü altından hemen Hızlı Kredi başvurunu gerçekleştirebilirsiniz.

İşPad Hızlı Kredi Başvurusu :
Tabletler’de kullanılan İşPad uygulamasında da yine aynı şekilde Başvurularım menüsü altından hızlı bir şekilde Hızlı Kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Advertisement

SMS ile Hızlı Kredi Başvurusu :
Hemen aşağıdaki formattaki bir SMS mesajını 4402’ye gönderin ve yanıtını hemen alın.
SMS formatı : NAKIT(Boşluk)TC Kimlik Numarası(Boşluk)Kredi Talep Tutarınız(Boşluk)Aylık Gelir
Örnek : NAKIT 11221122221 15000 2800

Unutmayın ki cep telefonunuza kredi başvurunuz için bir ön onay gelecektir. Hemen gerekli belgeleriniz ile bir İş Bankası şubesine uğrayarak kredi işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.


Bu sitede yayımlanan hiç bir yazı, resim ve benzeri içerik YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Sadece bilgi verme amaçlıdır.


Leave A Reply